Skoči na vsebino

ECO trojka


lesko

Priporočeno sporočilo

Evo, pa sem se odlo?il. V ponedeljek peljem avtek na plinjenje, tako da bo zdaj eco. predelavo mi bodo delali v avto Pirnat v Zre?ah (http://www.vozimnaplin.si/). Za njih sem se odlo?il ker so nekje najbolj skonto.

 

no lahko kake pohvale, graje, al pa kr nekaj...

 

?e se bom zajebal bo pa cajt prnesu :whatever:

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, pa sem se odlo?il. V ponedeljek peljem avtek na plinjenje, tako da bo zdaj eco. predelavo mi bodo delali v avto Pirnat v Zre?ah (http://www.vozimnaplin.si/). Za njih sem se odlo?il ker so nekje najbolj skonto.

 

no lahko kake pohvale, graje, al pa kr nekaj...

 

?e se bom zajebal bo pa cajt prnesu :whatever:

 

cena?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cena?

 

Cena ?

Garancija ?

Sistem ?

 

Sem malo po?ekiral stran, ne bom pljuval, samo zgleda kot da bi vrane skupaj znosile, samo to je odvisno samo od monta?e-monterja, tako da estetsko ni ne vem kaj. :ne vem: Sem pa? picajzlast. sramezljiv

Upam da si se pravilno odlo?il, da bo vsaj delovalo odli?no ?e ?e zgleda ne. :rozico:

 

Sporo? ?a odgovore na vpra?anja pa ti bom-o ?e kaj svetovali, iz lastnih izku?enj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za to?no kateri sistem gre ne vem. druga?e pa je cena 950e + 60e dodatno mazanje ventilov. kakor sem poizvedoval pred cca pol leta so pa ostali podra?ili ca cca 200e. toliko kolikor je petrolova subvencija. :harhar:

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za to?no kateri sistem gre ne vem. druga?e pa je cena 950e + 60e dodatno mazanje ventilov. kakor sem poizvedoval pred cca pol leta so pa ostali podra?ili ca cca 200e. toliko kolikor je petrolova subvencija. :harhar:

 

cena je res huda, upam da tudi je vredno tok (da ne bos imel tok muzke kolkr dnarja) :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

no po dolgem cajt in testiranj i am back.

 

sistem me je pri?el 1160e (950e + nad. avto 50e + homologacija 100e + mazanje ventilov 60e). Da je stvar zalaufala so mi ga pri?li ?e 1x iskat ker je za?el cukat. Ko bo pa servis mi bodo pa ?e multi ventil zamenjal, ker mi potegne sam 30 litrov iz 48 literskega tanka.

 

Benza mi pije v povpre?ju 8 litrov, plina pa 9-9,5. na mo?i se pa pozna kakih 10 horsov. Od predelave sem naredil kakih 7000 km pa mi je ?al da se nisem to ?e prej odlo?il (ve? ke?a ostane za tamlado :ljubezen: pa za :vino::pepsi: :mi pijemoo: :cheers: ). sam mot me pa ko laufa na plin svet lu?ka check engine.

 

lp

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no po dolgem cajt in testiranj i am back.

 

sistem me je pri?el 1160e (950e + nad. avto 50e + homologacija 100e + mazanje ventilov 60e). Da je stvar zalaufala so mi ga pri?li ?e 1x iskat ker je za?el cukat. Ko bo pa servis mi bodo pa ?e multi ventil zamenjal, ker mi potegne sam 30 litrov iz 48 literskega tanka.

 

Benza mi pije v povpre?ju 8 litrov, plina pa 9-9,5. na mo?i se pa pozna kakih 10 horsov. Od predelave sem naredil kakih 7000 km pa mi je ?al da se nisem to ?e prej odlo?il (ve? ke?a ostane za tamlado :ljubezen: pa za :vino::pepsi: :mi pijemoo: :cheers: ). sam mot me pa ko laufa na plin svet lu?ka check engine.

 

lp

 

Pelji nazaj in naj ti na?telajo tako kot se zagre, ?e pa ne znajo pa povej kater sistem so ti zmontiral pa se bo? druga?e re?il tiste lu?ke.

Sveti pa ti zato ker ima? prebogato ali prerevno zmes plina in zraka.

Zgubit nebi smel dejansko ni? ve? kot 1-2 vranca, tako da naj se ?e malo poglobijo, ti pa se vpra?aj ?e si res prihranil pri monta?i in izbiri materijala, glede na to kaj si napisal nisi pri?paral. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelji nazaj in naj ti na?telajo tako kot se zagre, ?e pa ne znajo pa povej kater sistem so ti zmontiral pa se bo? druga?e re?il tiste lu?ke.

Sveti pa ti zato ker ima? prebogato ali prerevno zmes plina in zraka.

Zgubit nebi smel dejansko ni? ve? kot 1-2 vranca, tako da naj se ?e malo poglobijo, ti pa se vpra?aj ?e si res prihranil pri monta?i in izbiri materijala, glede na to kaj si napisal nisi pri?paral. :ne vem:

 

 

sistem je agis. da bi bilo skoraj 100% identi?no bencinu pa skor ne verjamem. no je pa vse mogo?e.

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sistem je agis. da bi bilo skoraj 100% identi?no bencinu pa skor ne verjamem. no je pa vse mogo?e.

 

Vse mora biti enako kot pri benzu.

Res pa da ima? cenovno ugoden sistem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sistem je agis. da bi bilo skoraj 100% identi?no bencinu pa skor ne verjamem. no je pa vse mogo?e.

 

Ne smes vedeti da imas na plin, le ko tankas!

 

Pelji nazaj ?alabajzarjem....takoj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.