Skoči na vsebino

goljufija?


dekss

Priporočeno sporočilo

  • 4 let kasneje...

Vem, da odpiram staro temo vendar hvala bogu za njo.

 

Pri avtu mi je najverjetneje ?lo tesnilo na glavi in mi je mehanik pri kateremu imam sedaj avto rekel da bo zamenjava stala min 700 evrov. Seveda se mi je zdelo veliko zato sem se podal na razli?ne forume piskati za kak?nega dobrega mehanika.

 

No in na Opel forumu se je pojavil prijazni uporabnik "Opel fan" (avto Chrysler Voyager), ki mi je seveda strokovno svetoval kaj bi bilo potrebno postoriti in mi ponudil zastoj diagnostiko. Seveda sem ugriznil v vabo in ga poklical, povedal mi je da mi cene za popravilo, ?e je napaka res ta za katero sumimo da je ne, more povedati (sumljivo) saj raje najprej diagnosticira in ?ele nato postavi ceno popravila. Rekel sem uredu se sli?imo jutri in se dogovorimo.

 

Zafrknil se je, ko mi je sam od sebe povedal njegov naslov in seveda sem ?el na internet preverit kateri avtomehanik je to. Izkazalo se je, da je najden zavorni servis Hanzi Tassi (zraven ?e avtomehanik) ?isto blizu mene in sem ?e sli?al, da je na slabem glasu,

 

Seveda sem nato ?e malo preveril po forumu in na sre?o naletel na tole temo.

 

Verjetno me je re?ila ?e ve?jih te?av. Bom pa z veseljem link do te teme posredoval na Opel forum, saj verjamem, da si ne ?elijo imeti opravka z doti?nim uporabnikom.

 

?e link do omenjene teme: https://www.opelforum.si/index.php/topic/30478-menjava-tesnila-na-glavi-potrebuje-mehanika/?do=findComment&comment=349359

 

PS: ?e vedno i??em dobrega in poceni mehanika ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtomehanik prve klase, obenem pa po?ten in prijazen mo?akar; Avto Pelko d.o.o. (Simon Pelko), dobi? ga na gsm: 041 667 335. Sicer pa preveri na netu ali v ?ivo pri ljudeh.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa ne razumem lje je goljufija? A mehanik nima pravice, da najprej najde izvor napake? Ce ga ne ve kako naj postavi ceno?

Pa ce se govori da je slab, ali s tem goljufa...ne vem no, potem pa pelji na orig servis za 700?

 

Sorry samo ne vem kje je point

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa ne razumem lje je goljufija? A mehanik nima pravice, da najprej najde izvor napake? Ce ga ne ve kako naj postavi ceno?

Pa ce se govori da je slab, ali s tem goljufa...ne vem no, potem pa pelji na orig servis za 700?

 

Sorry samo ne vem kje je point

 

Omenil sem ga samo zato, ker o?itno ?e vedno dela na svoj pokvarjen na?in. Takoj ko sem prosil za pomo? se je pojavil z svojim diagnosticiranjem itd.

 

Nekako imam teoreti?nega znanja dovolj, da zastopim zakaj se gre vendar mi primanjkuje prakti?nega znanja zato sem mu tudi nasedel, se zapletel z njim u pogovor kar me je pripeljalo do tega, da sem ga poklical. Na  sre?o sem vedel, da je na slabem glasu in sem zato tudi preveril na internetu kaj ostali pravijo o njem.

 

In goljufija bi se pojavila takoj, ko bi mi on verjetno diagnosticiral ?e druge stvari in menjal pol motorja, okvarjene stvari pa ne popravil. 

 

Vem, da so imeli pri ?enini dru?ini tudi ?e te?ave z njim saj ?ivimo precej blizu in so mu peljali v servis avto in jim je lepo zara?unal popravil pa ne.

Tega se spomnim, ker sem pred letom in pol menjal na avtu diske in plo??ice in sem tasta vpra?al, ?e pozna kak?en dober zavorni servis v bli?ini in mi je edino to svetoval, da avta ne smem peljati k temu ?loveku.

 

@Aci, Zmaj: Mogo?e se res pozanimam pri Pelkotu. Do jutri imam ?asa, da malo razmislim. Hvalla za kontakt.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do goljufije ni pri?lo, vse so zgolj domneve........

Najbolje, da odpela avto k njemu v kontejner, da mi z njegovimi diagnosti?nimi napravami preveri kaj je vse narobe in dam popraviti pol avta, da ugotovim ali bo pri?lo do goljufije ali ne ;)

 

Tudi v prvem primeru v tej temi ni pri?lo do goljufije, je pa hitro nato nekdo za njim povedal, da gospod dejansko goljufa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hanzi Tassi, ?e se ne motim sem na enem forumu zasledi, da naj bi imel zavorni servis, lahko da se je z leti kaj spremenilo in je raz?iril dejavnost. Obenem se tudi ne bom zlagal, ?e povem, da sem v ?asu, ko sem ?e delal na Izvr?ilnem oddelku, vodil ve? postopkov zoper navedenega dol?nika, ampak naj bo dovolj o tem.

 

Pelko je ravno diametralno nasprotje, tako da verjamem, da se bo ta klic obrestoval.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolje, da odpela avto k njemu v kontejner, da mi z njegovimi diagnosti?nimi napravami preveri kaj je vse narobe in dam popraviti pol avta, da ugotovim ali bo pri?lo do goljufije ali ne ;)

 

Tudi v prvem primeru v tej temi ni pri?lo do goljufije, je pa hitro nato nekdo za njim povedal, da gospod dejansko goljufa.

Whatever

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.