Skoči na vsebino

Kje lahko kupim dele za 323f bg?


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni. S vpra?anji vam bom zagnjavil ze kr v svojem prvem postu :blush:

Namre? kupil sem si Mazdo 323f bg l.91, katero sem na za?etku septembra za?el popravljat in predelovat, tako da zdaj potrebujem nekaj stvari.

No torej v tej temi vas bom prosil za nekaj odgovorov na moja vpra?anja (?e pa kdo ve kaj zanimivega oz. kar bi mi pri?lo prav pa kr na dan z besedo).

 

1. Vpra?anje: A je mo?no kje kupit nove gume, ki so na skrajnem robu (okrog in okrog) vrat (se pravi da tesnijo med vrati in karoserijo)?

 

2. Vpra?anje: Kje bi lahko kupil ali kako bi morda sam naredil nastavek za ?portni zra?ni filter? Namre? zdaj je vhod v "luftmesser" kvadraten, a ?portni filter pa je okrogel.

PS: Za obe vpra?anji, ki sta lahko te?ko "razumljivi" lahko ju3 dodam slike da se bo la?je vedelo zakaj se gre.

 

?e vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore.

Lp. Patrik

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, na uradnem servisu bo? dal za te dihtunge, za par komadov te bojo ko?tale kokr ma? vredn cel avto! <_<

 

Morda se da s kakimi univerzalnimi improvizirat (vrjetno ti voda prihaja v avto al v ?em je te?ava)? :blush:

 

Morda bi bilo najbol? ?e eno mazdo (za dele) dobit, pa pol kombinira?!

 

Je pa 323 BGF stroj svojga ?asa - in ?e dans! :ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni. S vpra?anji vam bom zagnjavil ze kr v svojem prvem postu :blush:

Namre? kupil sem si Mazdo 323f bg l.91, katero sem na za?etku septembra za?el popravljat in predelovat, tako da zdaj potrebujem nekaj stvari.

No torej v tej temi vas bom prosil za nekaj odgovorov na moja vpra?anja (?e pa kdo ve kaj zanimivega oz. kar bi mi pri?lo prav pa kr na dan z besedo).

 

1. Vpra?anje: A je mo?no kje kupit nove gume, ki so na skrajnem robu (okrog in okrog) vrat (se pravi da tesnijo med vrati in karoserijo)?

 

2. Vpra?anje: Kje bi lahko kupil ali kako bi morda sam naredil nastavek za ?portni zra?ni filter? Namre? zdaj je vhod v "luftmesser" kvadraten, a ?portni filter pa je okrogel.

PS: Za obe vpra?anji, ki sta lahko te?ko "razumljivi" lahko ju3 dodam slike da se bo la?je vedelo zakaj se gre.

 

?e vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore.

Lp. Patrik

 

1. Poglej na kakem avtoodpadu

2. A ma? ajn?pric, al navadn fargazar?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ JozaGulikoza..... Hja sej to me je skrbelo da bo preve? drago. Ma ne sej ni tak problem. ena je utrgana, druga?e so pa ?e kr dobre (bom kr te dal nazaj gor). Samo tako sem razmi?ljal o novih ?e ?e imam vse razstavljeno.

 

@ Deeyan..... 1. Bom probal na odpadih ja. Druga?e pa ko bo kaj pametnega bom tut celo kupil za dele.

2. Tam nad ma?ino na eni zadevci tako lepo z belo na rde?i nalepki pi?e Injection, zdaj pa nwm :P

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

predvidevam da ima? 1.6 motor z luftmeserjem, kateri je kvadratne oblike in zato ne gre gor ?p. filter :) zdej ne vem ali se ti gre za zvok ali za malo bolj posko?en motor?

 

?e za zvok ima? verjetno za merilcem pretoka eno kvadratno ?katlo, no tista se odstrani in je ?e malo ve? zvoka, ?e pa drugi primer se pa v blatniku pobere ven plastika in se napelje cev do tja notri, pa tudi malo zvoka doda :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.