Skoči na vsebino

nakup smart turn Mazda


jures

Priporočeno sporočilo

Pa ne, oni aJv ma ful stari avto ko si moral z ro?ico gor pa dol delat da so ti utripali zaj pa ?e to gor priklopi pa mu skuri nekaj :D

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 179
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Glede monta?e - danes smo z uporabnikoma Jest in Icemann22 na akomulatorju sprobal funcionalnost in dela lepo.

 

Vendar smo tudi ugotovili, da je po navodilih - spodaj v ?opu kablov tezje montirati kot na primer v motornem delu.

 

Zato priporo?am da se dobimo za monta?o - kdor to ?eli, seveda sam ni te?ko.

 

Va?no je le eno

 

rde?a od napravce na +

?rna na maso

 

?i?ko avta ki gre na ?migovce prere?e? in priklopi?:

vhod - del prerezane ?ice ki gre od releja na rumeno/?rno oz oran?no/?rno

izhod - del prerezane ?ice na strani ?arnic pa na rumeno oz oran?no

 

Zato je veliko bolj priporo?ljivo to narediti v motornem delu pred ?arnico - v delu po navodilih pri nogah je zme?njava in preklaplja tudi maso. V CX-7 ne preklaplja mase....

 

Skratka posvet z monterjem je priporo?ljiv....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako kot sem ti dopoldne rekel, kaj pa kaka varovalka, po mojem skromnem menju je obvezna in js jo bom tudi vsakemu vgradil.

Kopije jo bodo imele ?e na plati. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no meni je vse skupaj crknilo in jutri grem na servis da vidmo kaj je..sam ne vem a naj jim povem kaj sem naredu ali raje ne..pa ne vem kak strosek me caka..kaj bi lahko slo..mogoce kdo ve kok stane stikalo za zmigavce?hvala

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako kot sem ti dopoldne rekel, kaj pa kaka varovalka, po mojem skromnem menju je obvezna in js jo bom tudi vsakemu vgradil.

Kopije jo bodo imele ?e na plati. :danzoman:

 

A tole se ?e dela? al je ?e v na?rtu :) ....ti verjetno imajo tisti avti katerim se pri zavijanju (verjetno je tudi vezano na ?migavec) po?asi pri?ge meglenka in potem tudi po?asi ugasne, na podoben na?in narejeno? Samo v tem primeru je verjetno nekako tako da se meglenka po parih utripanjih ?migavca zan?ne pri?igati?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no meni je vse skupaj crknilo in jutri grem na servis da vidmo kaj je..sam ne vem a naj jim povem kaj sem naredu ali raje ne..pa ne vem kak strosek me caka..kaj bi lahko slo..mogoce kdo ve kok stane stikalo za zmigavce?hvala

 

Sporo?i kaj je bilo, ker pri tebi gre za ?udno zadevo - totalen mrk...upam da ni ob napeljavi bil kak ?us, ker tvoja ?katlica dela (sprobal vceraj vsi trije...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo iceman klical - ?la mu je ro?ka za zmigovc ?zmeden? ne mores verjet ravno ob tem ?asu...baje mu je najprej lev crknu desno pa malo kasneje

garancija velja :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam tole je meni malo sumljivo. V ro?ki ima? stikala in ?e daje ta ?katlica kak premo?an sunek nazaj se stikalo lahko iskri oz. "?melca" in je zato crknilo.

 

Kr te?ko verjamem v taka naklju?ja ?e posebi ob dejstvu, da ne poznam nobenga z Mazdo, da bi mu ro?ka za ?migavce crknila :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo en velik plus za Mocnika :bravo::bravo: ,zrihtal so mi novo rocko in eno zadnjo luc so mi zamenjal zaradi rosenja v vsega pol ure..nobenih uprasanj mi niso postavili kako je crknilo in zakaj..pripeljal sem avto, oni so ga potem vzeli iin mi vse zrihtali....

 

aja pa vse seveda brezplacno...

 

pomojem da sem js kj skupaj narobe montiral in zato je vse skupaj slo po gobe..pa montiral sem ponoci cirka okoli 2 ure zjutraj,zato k nisem mogu spat..luna pa to... :D:D

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstri jutr imam trening na svoji, pol pa ni panike sem nekaj na?tudiral. :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rekli so mi da se niso imeli takega primera..modul pa po vsej vrjetnosti grem jutri montirst z juresom bova skupaj namontirala...da ne bom spet brez zmigavcev ostal..

 

Spotoma ?e polotajta ostale ?i?ke in jih za??itita z skr?no cevko in zme?ta stran vrstne sponke, ker so 30 let zadain ?e bol za en ku.. so.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstri jutr imam trening na svoji, pol pa ni panike sem nekaj na?tudiral. :D:D

 

Zdravo.

 

Pol pa napi?i kako je uspelo, pa kdaj lahko ostali pri?akujemo tvoj masterpiece :bravo:

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jutr bo mel...

 

A je operacija uspela? Jaz se vedno cakam, da kdo to potrdi :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam zrihtan, dela bp, samo ene 2 stvari mi nista v?e? in ju bom ?e predelal ob prilo?nosti.

Dela cca 1 uro, zato ker sem picajzlast in ker sem iskal kable brez vseh shem. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam zrihtan, dela bp, samo ene 2 stvari mi nista v?e? in ju bom ?e predelal ob prilo?nosti.

Dela cca 1 uro, zato ker sem picajzlast in ker sem iskal kable brez vseh shem. :blush:

 

Mislim sem, ce je ze kdo ze zmonitral v tanovo sestico... da vidim, ce so bili problemi, ki jih je imel iceman povezani s tem modulom ali je to bilo ravno splet okolicsin in nakljucji :) ...

 

Potem lahko enkrat ob priliki prilejem k tebi? Bo pomoje se najbolj sigurno... glede na to, da sem jaz bolj "lev" za kake spajkarije :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim sem, ce je ze kdo ze zmonitral v tanovo sestico... da vidim, ce so bili problemi, ki jih je imel iceman povezani s tem modulom ali je to bilo ravno splet okolicsin in nakljucji :) ...

 

Potem lahko enkrat ob priliki prilejem k tebi? Bo pomoje se najbolj sigurno... glede na to, da sem jaz bolj "lev" za kake spajkarije :) ...

 

Lej ni problema, po moje je isti sistem, kot pri stari M6, samo brave ?ic so druga?ne.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej ni problema, po moje je isti sistem, kot pri stari M6, samo brave ?ic so druga?ne.

 

Kdaj bos imel pa najvec casa?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj bos imel pa najvec casa?

 

Nikol.

 

Druga?e v torek popoldne ga bom imel nekaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

icemannu je zacelo delati - provizoris, ko ga je ali sef ali bejba klicala in mu je zmankal cajta da sva dala not kot se za gre... :blush:

Ponovi vajo drug teden.

 

drugace v novi 6ki je malo vec dela, ker so dali stil zadnjih in sprednjiz zic utripalk na zadnji strani bcMja :angry2:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

icemannu je zacelo delati - provizoris, ko ga je ali sef ali bejba klicala in mu je zmankal cajta da sva dala not kot se za gre... :blush:

Ponovi vajo drug teden.

 

drugace v novi 6ki je malo vec dela, ker so dali stil zadnjih in sprednjiz zic utripalk na zadnji strani bcMja :angry2:

 

?zmeden??zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • @Janez007 Sej veš kako to gre... on prav 800, ti rečeš 100. Pol pa 700, ti njemu 150 itd in se pol tam nekje pri 350€ najdeta.   NevLado je bil letos v Turčiji pa se je poleg dopusta naučil tudi trgovskih trikov.
    • BMW-ja imaš... to je problem v glavah takih omejencev, da se spravijo škodo delat.   Sodelavec od brata se je soočal z enakim problemom. Dokler je imel partnerico, ki je "zahtevala" da ima BMW-ja so mu ga stalno rajsali, butali, mazali na javnih parkiriščih. Zdaj k se je babe losal in zamenjal tud avto, da ni več BMW pa se samo smeji in pravi, da v treh letih tud ene stvari ni bilo na istih parkiriščih. Torej to pač ne more bit naključje in z lastništvom BMW-ja pač kupiš tud to sranje.
    • Tole ni niti malo presenetljivo, ker kupci Škod ne kupujejo nerazumsko in verjetno veliko bolj preračunajo kaj potrebujejo, kako uporabno je to, kolk denarja je treba za to dat in seveda ljudje z višjim IQ-jem avta ne rabijo za to, da se postavljajo pred drugimi. Avto jim ni nadomestek, ki bi kompenziral manjko intelekta. (Lahko se mi zahvališ kasneje) 😜    
    • Protiponudbe v zasebno sporočilo 
    • A potem cena staremu raste???
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.