Skoči na vsebino

mazda2 1.5 ?


cardak

Priporočeno sporočilo

:danzoman::harhar:

 

kar ti drugim, to drugi tebi...

 

glede na to, da si nov na forumu, predlagam, da najprej vsaj proba? opazovati, kaj in kako se na forumu dogaja, preden taca? po vsakemu, kako ti nismo pomagali...

 

?e ?eli? avto kupit, bo? ?el, ga pogledal in kupil... ?e ne, pa bo? po forumu flancal...

 

vsak ti je napisal svoje mnenje, da pa se je iz tvojega posta razvila debata, pa si lahko sre?en, saj iz debate ponavadi lahko potegne? informacije.. ?e ti to ne ustreza, pa? ne pi?e? po forumih ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ocitno bom ostal na julki ker ste tukaj sami nesposobnezi in nevljudnezi...(except grega),mal si poglejte po drugih forumih pa vam bo jasno zakaj...

 

mo?ki ego ni kaj. :D

Tega bi na mazda servisu po?rli takoj :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater me je nasmejal. :hohoho::hohoho:

 

Arogantne?, druge obto?uje, da so nevljudne?i in da gospodi?u nismo vsi prisko?ili na pomo? in se ukvarjali samo z njegovim problemom. Oh ja ego zna bit res velik problem, ja.

 

Sorry res, ker ti nismo bili dovolj servilni ampak za take zadeve so o?iji pa mamice ne pa foruma?i.

 

Sicer pa to je moj zadnji odgovor saj, da se nekdo odlo?a a bo avto vzel ali ne zgolj na osnovi tega a dobi dovolj "neglupih" odgovorov na forumu je zame popolnoma neresen in nekredibilen. Verjetno mu je blo malo dolg?as pa je pri?el preverit, ?e je dolg?as ?e komu drugemu. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater me je nasmejal. :hohoho::hohoho:

 

Arogantne?, druge obto?uje, da so nevljudne?i in da gospodi?u nismo vsi prisko?ili na pomo? in se ukvarjali samo z njegovim problemom. Oh ja ego zna bit res velik problem, ja.

 

Sorry res, ker ti nismo bili dovolj servilni ampak za take zadeve so o?iji pa mamice ne pa foruma?i.

 

Sicer pa to je moj zadnji odgovor saj, da se nekdo odlo?a a bo avto vzel ali ne zgolj na osnovi tega a dobi dovolj "neglupih" odgovorov na forumu je zame popolnoma neresen in nekredibilen. Verjetno mu je blo malo dolg?as pa je pri?el preverit, ?e je dolg?as ?e komu drugemu. :ne vem:

 

Mogoce se je pa Lojz vrnil :) ... Ce se prav spomnim, je tudi on zacel na tak nacin... se je zanimal takrat za CX-7 :bravo::harhar::pepsi:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater me je nasmejal. :hohoho::hohoho:

 

Arogantne?, druge obto?uje, da so nevljudne?i in da gospodi?u nismo vsi prisko?ili na pomo? in se ukvarjali samo z njegovim problemom. Oh ja ego zna bit res velik problem, ja.

 

 

 

A nam ni to ?e od nekje zano ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.