Skoči na vsebino

Spojler Mx-3


Thor

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 58
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Predelava je dobra, obilna in v?e?na, sicer meni ne sede najbolj, ampak pohvale za delo in vlo?ek :)

 

lep avto kot celota!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti ma? pa voljo :o ...Vsaka ?ast za trud in vlo?en ?as ;) . Zame je to sicer ?e prehudo, ampak tisti, ki se ukvarjajo s stylingom pa bi ti dal ?isto desetko.

 

P.S Sem dobil par idej <_< ...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce bos kej rabu mi povej....Sej ni se do konca zrihtana ampak pocasi bo...

Mogo?e bi rabil zadnji spojler...prej?njega sem uni?u :( . Se bomo kaj zmenil...aja pa spoznat se mormo!

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hotu sm it sam cakam se na ene papirje za avto pa da nahitr skocim na homologacijo, hotu sm pa it...j... ga racunam da bo na cesti za 2 tedna al pa prej cimprej to bols...100 objav morm jih met je torstorm glasoval zame pa morm vrnt uslugo...jst iz dobove pri brezicah oz. v blizini krskega ce ves..od kod iz ljubljane ker jst sem sluzbeno v lublani cca. 2x na tedn

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hotu sm it sam cakam se na ene papirje za avto pa da nahitr skocim na homologacijo, hotu sm pa it...j... ga racunam da bo na cesti za 2 tedna al pa prej cimprej to bols...100 objav morm jih met je torstorm glasoval zame pa morm vrnt uslugo...jst iz dobove pri brezicah oz. v blizini krskega ce ves..od kod iz ljubljane ker jst sem sluzbeno v lublani cca. 2x na tedn

?i?ka - koseze.

 

P.S:Kam je zginu avantar :ne vem: ?

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo lepo dej mi povej ce ves za koga v lublani da se ukvarja z instalacijo NOS pa kolk bi bla cena vem za eno sam ce tip 100.000 kar je prevec, morm mal pojacat zadevo

Joj, jaz se s tako hudimi predelavami ne ukvarjam :( . ?al ne vem.

Jutri na dragu bi dobil prave informacije. Bomo vpra?al.

Drga? pa kr nared nov topic na to temo. Ti bodo na?i fantje kej ve? svetoval ;) .

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.