Skoči na vsebino

Spojler Mx-3


Thor

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 58
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

odbija? je isti, dodana je samo spodnja ustnica :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Zdravo malce sm nov tukaj.Ce kdo rabi kaksen spojler, pragove ali pa odbija

e za mx3 naj pove nabavim vse za mx3....

pozdravljen....kaj pa cene??

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Zdravo!

 

Se opravi?ujem za zamudo na odgovore.Ja tudi za mazdo 6 bi se dal kej zrihtat najbols da me kontaktirate na mail pa povejte kaj bi radi... ;)

 

 

 

No za inf. moja je cist podobna sam da ma bolj agresivne pragove pa predelan odbijac od skode octavie agressor in blatnike...

post-4-1118770724.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal tle mal tam...Ja sej je blo j....e kr dost v bistvu sm skor vse sam napravil edin zdejle je licar mal storast bil pri finesah na pokrovu motorja pa sej bo zdrzal en mesec....bom dal slike kmal gor sam da dobim digitalca k men je sel po gobe, pa ce rabi kter kej za avto naj mi sam pove mam neki vez pa se da nabavt vse...ker ni lepsga na svetu kot (poleg deklet) pa j..... avto B)

 

Evo vam se slikco ene mx3 da si mal napasete ocke :D

post-4-1118778315.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

B) ja pa je in je predelana do maksimuma...ce hocte si poglejte cca. 20.000- slik na www.street-race.nl od mx3 jih je cca. 200

 

Ja mam za vgradno v pokrov motorja intake replika f50 pa jo sam gor das prinetas pa pokitas...pa je tako mam tut jst o ceni pa bomo ce te zanima...no dam vam se eno slikco od mx3...ce bo vse po sreci lohk pricakujete slike od moje za cca.1-3 dni...

post-4-1118840025.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo vam slikice moje mazde...hvala sprejemam kritike in pohvale avto je bil predelan s pomocjo kolega in njegovega podjetja R-STYLING :D

 

Ce vas kej se zanima si poglejte na www.r-styling.com ima dodatno opremo in tuning za vse avtomobile, intak-i, pokrovi motorja, odbijaci, pragovi, spojlerji, turbine...

post-4-1119031341.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.