Skoči na vsebino

Finan?ni Leasing


Djuro

Priporočeno sporočilo

Zadeva je slede?a, klicali so me danes iz A cosmosa,da ne morejo odobriti kredita (avto vzemam na fotra) In da je edina opcija finan?ni leasing. Fora je pa v tem,da je avto v moji lasti ?ele po letu in pol.

 

Kaj naj zdaj storim,avta si na vso mo? ?elim,vendar me ta zadeva moti.

 

Jutri grem zadevo raz?istit k njim in se odlo?iti.

 

Upam da mi ne razpadejo sanje o Mazdici

Mazda 626GT ------> Flying M on the GO!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se ti?e leasinga to?no ne vem ... kredit pa lahko vzame? na banki, recimo SKB ima namenske kredite. Da tega dobi? mora? biti zaposlen in potem kredit zavaruje?, ali pa potrebuje? poroka. Torej recimo kredit vzame? ti, o?e pa je porok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Finan?ni leasing je na kratko tako:

- pla?a? polog (po dogovoru-ponavadi minimalno 20% - vi?ina DDV + stro?ki)

- pla?uje? mese?ni obrok (ponavadi vezan na EURO)

- zadnji obrok je tudi odkup vozila in postane? lastnik

Do odkupa je lastnik vozila leasinghi?a, ki ponavadi zahteva tudi kasko zavarovanje vozila z 1% fran?izo.

?e ti ne odobrijo kredita, poizkusi na svoji banki-skoraj vse ponujajo gotovinski kredit na trajnik (ga ne trgajo od pla?e, ampak kar iz TRR) do vi?ine 1.000.000,00 na 3 leta.

 

By, Tomi K. ;)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se bo? odlo?il za to mo?nost bodi zelo pozorn predvsem na vi?ino zadnjega/odkupnega obroka, ker marsikdo pozabi nanj. Se?tej si vse stro?ke in preveri koliko bo? prepla?al, da ne bo na koncu bolela glava.

 

Je pa res, da je lastnik do odkupa leasing hi?a, kar sicer ni noben problem razen, ?e bi ?li v ste?aj in takrat gre "tvoj" avto v ste?ajno maso. Seveda pa ti ga bodo odvzeli (reposest) tudi v primeru, ?e ne bo? redno pla?eval obrokov ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.