Skoči na vsebino

Vlaga v zadnjih lu?eh


Priporočeno sporočilo

Jures, a CX-ka nima odprtih prednjih lu?i? A si jih kaj pogledal? ?estka ima na prednjih lu?eh dve luknji spodaj (dve odprti 2cm dolgi trdi plasti?ni cevki) in se lahko zgodi, da se ob nizkih temperaturah po kak?ni avtopralnici nabere notri kondenz.

Zadnje lu?i so pa zatesnjene in se na?eloma, ko so enkrat dobro posu?ene ne bi smel notri nabirati kondenz.

 

sem imel avto v?eraj na servisu in so ugotovili, da sta bili luknjici zama?eni zato se je pojavil kondenz, o?istili luknjici, izpihali oziroma osu?ili kondenz in upam da bo sedaj v redu. Pohvala AC-Cosmos, ?i?ka brezpla?no.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem imel avto v?eraj na servisu in so ugotovili, da sta bili luknjici zama?eni zato se je pojavil kondenz, o?istili luknjici, izpihali oziroma osu?ili kondenz in upam da bo sedaj v redu. Pohvala AC-Cosmos, ?i?ka brezpla?no.

 

Ali lahko do luknjic pride? brez demonta?e lu?i?

Imam namre? enak problem.

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem imel avto v?eraj na servisu in so ugotovili, da sta bili luknjici zama?eni zato se je pojavil kondenz, o?istili luknjici, izpihali oziroma osu?ili kondenz in upam da bo sedaj v redu. Pohvala AC-Cosmos, ?i?ka brezpla?no.

 

Zadnjo lu? sem odmontiral in po natan?nem pregledu nisem na?el luknjic v obmo?ju, kjer se rosi.

?e je kdo to ?e ?istil, se priporo?am za pomo?.

Sem pa uspel zaroseni del posu?iti kar s fenom, kar pomeni da ta del ni nepredu?no zaprt.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.