Skoči na vsebino

Avto se ugasne


Priporočeno sporočilo

Evo, so mi danes zrihtal avto. YavarYe je imel prav. Zanic je bil omenjeni ventil, stvar zamenjana, to je to.

 

:rulam:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, sedaj je za?ela pa ?e meni mazdica neki trokirat...

 

Najprej zjutraj ni hotela v?gati(v treh letih zmeraj v prvo). V?gala v 4-to. Potem mi je po cca 4 km pred ostrim ovinkom ugasila in sem jo moral pa? ponovno zagnati (prijela v prvo). Nato pa mi je cez 2 km v kri?i??u spet ugasila. V?gala je potem spet v eno ?etrto. Samo je pa vmes ko sem obrnil klju? na 1 pozicijo zabilo cagarje do konca. A je to znak, da nekaj je** akumulator(oz. je za zamenjat) ali je to ta scv ventil na visikotla?ni?

 

Aja, se mi je pa do sedaj 2x zgodilo, da mi je pred kri?i??em ugasnil- enkrat pribli?no 1 mesec nazaj drugi? pa v?eraj.

 

LP A

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, sedaj je za?ela pa ?e meni mazdica neki trokirat...

 

Najprej zjutraj ni hotela v?gati(v treh letih zmeraj v prvo). V?gala v 4-to. Potem mi je po cca 4 km pred ostrim ovinkom ugasila in sem jo moral pa? ponovno zagnati (prijela v prvo). Nato pa mi je cez 2 km v kri?i??u spet ugasila. V?gala je potem spet v eno ?etrto. Samo je pa vmes ko sem obrnil klju? na 1 pozicijo zabilo cagarje do konca. A je to znak, da nekaj je** akumulator(oz. je za zamenjat) ali je to ta scv ventil na visikotla?ni?

 

Aja, se mi je pa do sedaj 2x zgodilo, da mi je pred kri?i??em ugasnil- enkrat pribli?no 1 mesec nazaj drugi? pa v?eraj.

 

LP A

 

akomulator/alternator.... :whatever: o?itno ti ga pa ne polni.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, sedaj je za?ela pa ?e meni mazdica neki trokirat...

 

Najprej zjutraj ni hotela v?gati(v treh letih zmeraj v prvo). V?gala v 4-to. Potem mi je po cca 4 km pred ostrim ovinkom ugasila in sem jo moral pa? ponovno zagnati (prijela v prvo). Nato pa mi je cez 2 km v kri?i??u spet ugasila. V?gala je potem spet v eno ?etrto. Samo je pa vmes ko sem obrnil klju? na 1 pozicijo zabilo cagarje do konca. A je to znak, da nekaj je** akumulator(oz. je za zamenjat) ali je to ta scv ventil na visikotla?ni?

 

Aja, se mi je pa do sedaj 2x zgodilo, da mi je pred kri?i??em ugasnil- enkrat pribli?no 1 mesec nazaj drugi? pa v?eraj.

 

LP A

 

Brez debat je ventil na visokotla?ni ?rpalki.

?e bi bil akumulator, bi kazalci v ?tevcu ?li do konca in nazaj na nulo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sej so ?li nazaj na nulo... :glare: sem slabo napisal....

 

Pol pa zna bit tud akumulator, ker navori so ob?utljivi na akumulatorje, sploh pri v?igu, dobro vrti samo ne prime.

 

To da pa se sam uga?a pa ni akumulator-elektrika ampak ventil.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker mu je tolkrat ugasnu, ga je pol moral tudi tolikokrat pr?gat in je ?ist mo?no, da je bolj spraznu akumolator kot ga je alternator uspel vmes napolnit. Za?ni z ventilom pol pa ?ele aku.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

zdravo

 

tut js sm mel enak problem z uga?anjem avta v prostem teku... Zamenju sm ventil, avto dela normalno, cena 240?, pri nepoobla??enem serviserju. Se mi pa od menjave ventila pojavlja drug problem. ?tevec za gorivo mi ne ka?e ve? to?no. Prvi tank po servisu sm ?el tankat kot vedno 50l. Vo?nja kot ponavadi, poraba po ra?unalniku enaka prej?nim vo?njam, sam kazalec je (pre)hitro padal. Nakar mi pri 600km (prej mi je vedno 800-850 km) posveti lu?ka. ?udn, kr mi je ra?unalnik kazu ?e vedno 300 km dosega. naredim ?e z lu?ko ve? kot 100km, grem tankat, tankam (polnega) 7L majn kot ponavadi.. zdele furam drugi tank, nareith 330 km, kazalec ?e lepo ?ez polovico, medtem ko mi potovalni ra?unalnik ka?e ?e 600 km dosega..

 

a je to sploh v povezavi s tem ventilom? se da to resertirat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.