Skoči na vsebino

Skupno naro?ilo zlo?ljivih klju?ev


JernejL

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 65
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Pozdravljeni!

 

Imam enega, dobil sem ga pri Jerneju, in sem se premislil. Klju?a ne bom razrezal zaradi transponderja (nov je predrag), rezilo pa je mimo - se pravi potrebuje? novega. Dobi ga prvi, ki se javi (upam, da Jernej ne bo jezen).

 

sem iz Lj

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Jernej glede na to da je zainteresiranih ve? ljudi vklju?no z mano ne zanima ali bi lahko naredil ?e eno naro?ilo klju?ev. Lahko bi vsaj preverili koliko kosov bi bilo bilo v igri pa bi potem dorekli ali se spla?a naro?iti. Jaz si ?elim 2. Upam da se ?e kdo javi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e prav razumem se da, posebej kupiti transponder, tko da ti ni potrebno uni?avat original klju?a.

Kako pa se ga sprogramira ?

 

nese? original klju? k klju?avni?arju in skopira ?ip (sam mora? kupiti ?ip)

 

Samo pri MX-5 2002 (novej?e variante - T17 ?ip) ga lahko samo servis skopira.....(skodira)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.