Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

nekaj ?asa nazaj sem, ?e pisal o nedelovanju moje M6 cd136 oz. o nev?iganju le-te. No v?ge ?e,ampak klokota in nima nobene mo?i, javlja napako motorja, ?e ne ti??i? gasa crkne, ?e ti??i? gas gre samo do 1500 o/min, komaj prestavi? avto z mesta.

 

to se dogaja vsake toliko (brez kak?nih opozoril ali vzorcev) in diagnostika

pravi da je en injektor kriv za to dogajanje. o?itno se odlo?i za po?itek in so aktivni samo trije cilindri.

pojavil se je pa problem, da sedaj ko avto dela(v ?asu diagnostike), ne morejo ugotovit kater injektor je ta "slab".

ima kdo kak?no idejo kako bi to ugotovil..??

o?itno ima samo "slabe" trenutke pa ?e to samo pri v?igu nikoli med vo?njo.

to se mi je od sredine decembra pa do danes zgodilo 4x,

ko avto dolo?en ?as po neljubem dogodku stoji vsaj uro, dve, tri normalno v?ge.

 

Za kar?enkoli nasvet ali idejo bom hvale?en.

 

Lep pozdrav vsem.

 

:vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

nekaj ?asa nazaj sem, ?e pisal o nedelovanju moje M6 cd136 oz. o nev?iganju le-te. No v?ge ?e,ampak klokota in nima nobene mo?i, javlja napako motorja, ?e ne ti??i? gasa crkne, ?e ti??i? gas gre samo do 1500 o/min, komaj prestavi? avto z mesta.

 

to se dogaja vsake toliko (brez kak?nih opozoril ali vzorcev) in diagnostika

pravi da je en injektor kriv za to dogajanje. o?itno se odlo?i za po?itek in so aktivni samo trije cilindri.

pojavil se je pa problem, da sedaj ko avto dela(v ?asu diagnostike), ne morejo ugotovit kater injektor je ta "slab".

ima kdo kak?no idejo kako bi to ugotovil..??

o?itno ima samo "slabe" trenutke pa ?e to samo pri v?igu nikoli med vo?njo.

to se mi je od sredine decembra pa do danes zgodilo 4x,

ko avto dolo?en ?as po neljubem dogodku stoji vsaj uro, dve, tri normalno v?ge.

 

Za kar?enkoli nasvet ali idejo bom hvale?en.

 

Lep pozdrav vsem.

 

:vesel:

 

Ti ima? te?avo drugje, tako da malo raz?iritr obmo?je gledanja in spremljajte malo tlake pa razli?nih sistemih na motorju.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yavar,

 

katere tlake si imel v mislih..??

avto v?ge in dela vsaj po zvoku sode? po treh cilindrih(pojavi se lu?ka motorja in lu?ka od DSC. kater tlak bi to povzro?il pa ?e to samo ko je hladno.

Kadar avto v?ge normalno, se tudi normalno pelje, mo? je taka kot mora bit! A ne bi ob kak?nem zmanj?anem tlaku avto imel konstantne probleme, ne samo ob?asno, upad mo?i in kaj podobnega....

 

lep pozdrav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yavar,

 

katere tlake si imel v mislih..??

avto v?ge in dela vsaj po zvoku sode? po treh cilindrih(pojavi se lu?ka motorja in lu?ka od DSC. kater tlak bi to povzro?il pa ?e to samo ko je hladno.

Kadar avto v?ge normalno, se tudi normalno pelje, mo? je taka kot mora bit! A ne bi ob kak?nem zmanj?anem tlaku avto imel konstantne probleme, ne samo ob?asno, upad mo?i in kaj podobnega....

 

lep pozdrav.

 

lucka dsc in engine ti sveti ker si odklopil akomulator, naredi isto kot sem napisal na prejsnjem postu pod DSC

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cukanje pa probaj odpraviti kot je napisano v temi

 

mazda mehanik,cukanje

 

v?asih pomaga

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DSC sveti do minuto-dve, ?e je akumulator bolj na meji, da bo odpovedal.

To se pojavi ob nizkih temperaturah zjutraj pri prvem v?igu motorja, ?e ga potem po 5 minutah ugasne? in ?e enkrat po?ene? lu?ka ne sveti ve?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.