Skoči na vsebino

Obla?ila Mazda


Don

Priporočeno sporočilo

hja za mojo rit* bi ?e ?lo ampak od Ninje bo pa premajhen ?trikec...

 

 

*matr, zdej sem pa ?e ogaben... sorry, ?e je kdo zdele ve?erjo ven vrgu, mu bom naslednji?, k se vidmo drugo pla?al

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam bo? pa na tangice napis nalimala - znak bi ?e nekako ?el ampak naslov foruma :ne vem:

 

Na ?trikec md nogama, je bolj fajn za pogledat, ?e bolje pa je ?e je z notranje strani, ker jih pol mora dat dol da poka?e napis. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest prisegam na boxarce :punk: tam pa ni problema s prostorom :rolleyes:

 

?ak mal a mi kj ne vemo ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak mal a mi kj ne vemo ? ?zmeden?

 

hahhaha :D:whatever:

 

jaz bi vzel 2x ?rno M velikost, + jakna ?e ne bo cena lih petarda :P

 

edit. + 2x S ?ensko majco, ?e je viola barva, ?e ne ?rno..

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Boss. Men namre? ni blo ni? jasno zdele :rolleyes:

 

prosim prosim... v takih primerih ne sme? s svojo glavo razmi?ljat ampak z ajvarjevo (al z zgornjo al s spodnjo je pa odvisno od posameznega dogodka :blush: )

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je zaenkrat toliko offtopica in ker se je rabilo samo za kak?no koli?ino lahko pri?akujemo, se bo po?asi odprla nova tema, kjer NE BO off topica in bo slu?ila samo naro?ilom!!!

 

 

Good point!

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hudicek::hudicek::hudicek:

 

prosim prosim... v takih primerih ne sme? s svojo glavo razmi?ljat ampak z ajvarjevo (al z zgornjo al s spodnjo je pa odvisno od posameznega dogodka :blush: )

 

Mislit in razmi?ljat mora? z obema, res pa da te spodnja prej v te?ave sprav. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je zaenkrat toliko offtopica in ker se je rabilo samo za kak?no koli?ino lahko pri?akujemo, se bo po?asi odprla nova tema, kjer NE BO off topica in bo slu?ila samo naro?ilom!!!

 

Logi?no, sej ta tema je bila od za?etka zasnovana, da se sploh zmenmo a bomo imeli maj?ke al ne oziroma karkoli druzga za oble?t.

 

Zdej smo ugotovili, da je interes velik in da bo treba samo ?e gola naro?ila pobrat in zato se obvezno odpre nova tema, kjer se zaradi preglednosti samo naro?ila zberejo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.