Skoči na vsebino

A je to mo?no?


Priporočeno sporočilo

Od nekega mehanika sem izvedel,da se mazdini 1.6 motorji (tip:B6) l. 2001 razlikujejo... :blink:

 

"Baje da se eni vrtijo v eno,drugi v drugo stran!?!? :huh: Kaj takega sem prvi? sli?al...

 

Je to mo?no??? :ne vem:

 

Pomoje je to kot reklama za tisto zavarovanico ko re?e model " a vi mene malo ...."

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od nekega mehanika sem izvedel,da se mazdini 1.6 motorji (tip:B6) l. 2001 razlikujejo... :blink:

 

"Baje da se eni vrtijo v eno,drugi v drugo stran!?!? :huh: Kaj takega sem prvi? sli?al...

 

Je to mo?no??? :ne vem:

 

mogo?e ?e na akomulatorju zamenjas + pa - :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od nekega mehanika sem izvedel,da se mazdini 1.6 motorji (tip:B6) l. 2001 razlikujejo... :blink:

 

"Baje da se eni vrtijo v eno,drugi v drugo stran!?!? :huh: Kaj takega sem prvi? sli?al...

 

Je to mo?no??? :ne vem:

 

Ni mozno. Drzi se cimbolj stran od tega mehanika. Ce rabis kaksnega specializiranega za Mazde ti ga lahko priporocim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni mozno. Drzi se cimbolj stran od tega mehanika. Ce rabis kaksnega specializiranega za Mazde ti ga lahko priporocim.

 

To bi pa lepo prosil-okolica dolenjske ali ljubljane!? :)

 

uni motorji, kjer je volan na levi se vrtijo v levo, tam kjer je pa volan na desno pa se vrtijo v desno - a ni to logi?no :blush:

 

:hohoho:

 

 

Ne,to mi glih ni logi?no... Mislim da nima veze na kateri strani je volan!? :)

TomBlaster

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni mozno. Drzi se cimbolj stran od tega mehanika. Ce rabis kaksnega specializiranega za Mazde ti ga lahko priporocim.

 

No mene zanima, ?e mi lahko kakega priporo?i?. V radiju 20 km od Celja najraje.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se motorjev ti?e, se mi zdi mal ?koda, da ne obstaja ?e opcija z Wankl motorjem (dobrih 200KM recimo), pol pa bi bil to res "joy machine"! :ljubezen::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.