Skoči na vsebino

Tresenje/izguba mo?i


David

Priporočeno sporočilo

No da ?e tukaj malo napi?em o problemih ki jih ima tudi Alfa....

 

 

Pred ?asom sem pisal da se mi dogaja ob?asno...da mi avto za?ne zgubljat mo? in se trest v 5. in 6. prestavi.... zadnje ?ase pa tresenje tudi pri hitrosti 70 - 80 km/h ...in je o?itno povezano tudi s tem....

 

Najprej sem mislul da se mu to za?ne dogajat pred regeneracijo DPF filtra..ampak o?itno to ni to...

 

Avto mi je zadnje dni... do v?eraj precej treslo... nakar sem ga precej razpihal na AC in avto te?e kot urca, tako da ?e i??em razlog te anomalije.

 

Ta teden bom na servis peljal in ga pustil tam dokler ne odpravijo napake (garancija).... zega (Servis Dr. Alfa) mi je rekel, da obstaja mo?nost, da je nekaj narobe z ventili??? ne vem pa to?no katerimi... in da je to o?itno znan problem...ampak da more testirat avto nekaj ?asa da lahko potrdi tezo...

 

Se komu sanja kaj bi lahko blo?

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zama?en naftni filter? Kje najve? tanka?? Probaj zamenjati ?rpalko oz. distributerja goriva pa bo? videl a je kaj razlike.

 

Ne bi bilo slabo pa narest kak?en update sw-ja pa malce ?obe "nau?it", ?e ne gre avtomatsko pa naj se ti jih lotijo ro?nih nastavitev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz cel ?as tankam Petrol... Ampak se to dogaja v ?udnih intervalih ?e kar nekaj ?asa....

 

Nazaj so gledali.. in zamenjali neko cevko od turbine... zdej mi je pa precej treslo pri 70 km/h... in sem sumil gume... pa scentrilal in ni blo n? bolj?e...

 

V?eraj sem jo pa razgonu na AC... in je ene 30 km ?e zajebavala, pol pa no problem naprej... :ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sej alfa je narejena, da se vozi, ne pa da neki cincas z 70km/h :angry:

:D

 

 

To je res... in v ve?ini dela tako... ampak ob?asno so seveda tudi po?asnej?e relacije... beri skakanje po mestih.. in to je rezultat... :angry:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.