Skoči na vsebino

Gori lu?ka za motor


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

V?eraj se mi je pri?gala rumena lu?ka za motor (upam da veste katera lu?ka je to). Motor ?isto normalno dela in ni opaziti nobene spremembe.

Kaj bi lahko bilo narobe?

 

check engine.....daj na tester za zacetek

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

isto se je men na Renoltu pokazal par dni nazaj, pa je pol tester pokazu napako "kisikove sonde" in pa s katalizatorjem da neki ne ?tima. Kasneje je kolega ugotovu, da je verjetno vzrok, da je avto predelan na LPG in ga pol ?ist druge vrednost kot glede na benz, da ga to mede! <_<

 

Ampak ti pa ma? vrjetn dizla, pa mbenga plina a ne? :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

V?eraj se mi je pri?gala rumena lu?ka za motor (upam da veste katera lu?ka je to). Motor ?isto normalno dela in ni opaziti nobene spremembe.

Kaj bi lahko bilo narobe?

 

Pr men se oglas.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.