Skoči na vsebino

mazda 323f l.2000 17.col plati??a


rjenko

Priporočeno sporočilo

?ivjo!

 

mene pa zanima ?e bi lahko na mazdo 323f 2.0 td 2000 letnik, namontiral 17 col plati??a brez kakr?ne koli predelave?

 

hvala za odgovor.

lp.

 

mislim da bi ?lo!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

mene pa zanima ?e bi lahko na mazdo 323f 2.0 td 2000 letnik, namontiral 17 col plati??a brez kakr?ne koli predelave?

 

hvala za odgovor.

lp.

 

ce bos dal samo feltne (kokr je razvidno iz napisanega) potem bo slo :D

 

ce mislis dat se kaksno gumo, moras povedat kok siroke gume in pa ET feltne

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

mene pa zanima ?e bi lahko na mazdo 323f 2.0 td 2000 letnik, namontiral 17 col plati??a brez kakr?ne koli predelave?

 

hvala za odgovor.

lp.

 

brez problema, sprobane moje 17" na o?etovi F-ki ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kako se je kej avto pelu! vrjetno je postal zelo len zaradi te?e plati??

 

sprobal smo sam eno felgo (izgled), tak da peljal se nismo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne bo? mel pravega ET-ja feltne, ti zna zadaj v robove drgnit, spredaj pa ?trlet celo ven iz blatnikov, kar pa itak ni dovoljeno kokr vem! <_<

 

Ena feltna montirana na avtu vsekakor ni merodajna, ?e zadeva pa?e ali ne, ?e posebej ?e je prednja, ker to ti ni? ne pove, ?e bo? moral zadaj robove "zapeglat" ali pa ne bo drgnilo, se prav odpade peglanje! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne bo? mel pravega ET-ja feltne, ti zna zadaj v robove drgnit, spredaj pa ?trlet celo ven iz blatnikov, kar pa itak ni dovoljeno kokr vem! <_<

 

Ena feltna montirana na avtu vsekakor ni merodajna, ?e zadeva pa?e ali ne, ?e posebej ?e je prednja, ker to ti ni? ne pove, ?e bo? moral zadaj robove "zapeglat" ali pa ne bo drgnilo, se prav odpade peglanje! :danzoman:

 

evo take probleme bi js mel, ?e bi avtu spustu u podn (ne govorimza 323 BJ), tak da zdej ko bom dal rihtat zadnje obrobe mu bom reku nej tak zrihta, da bo ?lo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni tko da se homologira dimenzijo gum, ne pa znamko plati??a (vsaj iz karton?ka kasneje ni nikjer ve? razvidna), torej je vseen ?morn za ktero fermo ma? homologacijo, sam da ma omenjeno dimenzijo gume kot dovoljeno, al ne?! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se strinjam, ampak nakonc v karton?ku ti bo pisal samo 225/40/17 in nikjer ne bo pisal da ma? OZjke! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povej za kira plati??a rabi? homologacijo (firmo in model)? rabi? pa TUV certifikat

 

 

plati??a so 16col rial rs.

kokr sm z lastnikom plati?? govoru je reku da ma TUV za te plati??a.

a kej veste kok bi pr?la taka homologacija.

pa ?e se da tud zatemnitev stekl notr dat. kt sli?u sm da se da 3 stvari homologirat pa samo enkrat pla?a?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a da se da tri stvari naenkrat, to pa nism vedu, kolkr pa js vem druga? pa pride homologacija tolk kolker stane tehni?ni pregled, ?e je kok druga?e me naj kdo popravi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a da se da tri stvari naenkrat, to pa nism vedu, kolkr pa js vem druga? pa pride homologacija tolk kolker stane tehni?ni pregled, ?e je kok druga?e me naj kdo popravi

 

 

sli?ov sm tako da se da tri stvari sam nism pa sigurn zato pa pra?am sej v ponedeljek grem na tehni?nega pra?at. finan?no se mi bol spla?a ?e dam dve stvari naenkrat homologirat kot pa vsako posebej. bom v ponedeljek sporo?il kako bojo kej rekli na tehni?nem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.