Skoči na vsebino

Kdo bo pa njemu napisal kazen?


tomblaster

Priporočeno sporočilo

...ampak jebiga take povzpetni?ke, brezhrbteni?ne osebke ma? v vsaki firmi :glare:

 

Tole ne bo dr?al.

 

V tem ni kaj dosti povzpetni?kega, gre se predvsem zato, da ve? kot napi?ejo kazni policaji ve?ji dodatek k pla?i dobijo (vsaj ko sem sam hodil na faks je bilo tako - 6 let nazaj). In njihova osnovna pla?a ni ne vem kak?na.

 

V slovenski policiji so dosti razmi?ljali o uvedbi community policinga (povezovanju policije s prebivlstvom - podobno kot delujejo bobbyi v Angliji, policaj vedno v enakem okro?ju, delovanje z "mehkej?imi" metodami, to je opozarjanje namesto kaznovanja, itd.), in policaji so pa? to vklju?ili k svojemu delu. Ko so pa konec meseca pogledali pla?ilno listo in jo primerjali s kolegi, so pa hitro ugotovili, da so najve?ji dodatek dobili policaji, ki so napisali najve? kazni.

 

Kje bo potem policaj ?e imel voljo delovat preventivno, opozarjat, ?e pa za to ni nagrajen.

 

Tko da, ne udrihajte po policajih kar na pamet.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole ne bo dr?al.

 

V tem ni kaj dosti povzpetni?kega, gre se predvsem zato, da ve? kot napi?ejo kazni policaji ve?ji dodatek k pla?i dobijo (vsaj ko sem sam hodil na faks je bilo tako - 6 let nazaj). In njihova osnovna pla?a ni ne vem kak?na.

 

V slovenski policiji so dosti razmi?ljali o uvedbi community policinga (povezovanju policije s prebivlstvom - podobno kot delujejo bobbyi v Angliji, policaj vedno v enakem okro?ju, delovanje z "mehkej?imi" metodami, to je opozarjanje namesto kaznovanja, itd.), in policaji so pa? to vklju?ili k svojemu delu. Ko so pa konec meseca pogledali pla?ilno listo in jo primerjali s kolegi, so pa hitro ugotovili, da so najve?ji dodatek dobili policaji, ki so napisali najve? kazni.

 

Kje bo potem policaj ?e imel voljo delovat preventivno, opozarjat, ?e pa za to ni nagrajen.

 

Tko da, ne udrihajte po policajih kar na pamet.

 

WoW, vsak dan zvem kaj novega :blink::P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tebe je pa zgleda fajn prizadela tista kazen ali dve ki so ti jo spisali da take stresa? po forumu....pa ?isto ni? nisi bil kriv, in totalno brezveze so ti jo napisali a?....zaradi takih osebkov ki neznajo prevzeti odgovornosti za svoja dejanja in i??ejo napake in izgovore v drugih pa gre ta dr?ava kamor pa? gre <_<:(

 

Pa mi neki povej, bo? tudi ko bodo policisti re?evali nekega dne tvojo rit, zahteval da se ti peljejo v pomo? po pravilih, omejitvah, parkirajo samo kjer je to dovoljeno itd...? :blink:

 

Ni me prizadela kazen in sploh ni poanta o denarju,niti nikoli nisem brezveze kazni dobil!?:D :D Tudi zmeraj prevzamem odgovornost...Haha... Kar se pa glede pomo?i ti?e,ponavadi uporabljajo opozorilne lu?i,jaz sem pa omenjal vo?njo brez teh lu?i... :D

Prepri?an sem,da si za?el iz teme!!?e ?e odgovarja?,vsaj dobro preberi zadevo!;):)

Mislim pa tudi da ?e je ?lovek bralno nesposoben ni primeren za forum :) Ali ne!? :D

 

Ali pa, ?e je le napisal svoje mnenje tako kot ti? ?zmeden?

 

Kakor koli,ampak zame je bila ?alitev "brezvezna tema"!?Jaz sem na velikih forumih ?e dolgo let,ampak take zadeve se ne pi?ejo po forumih!?halo!?Kaj takega ?e nisem opazil na nobenem forumu...

TomBlaster

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Mislim pa tudi da ?e je ?lovek bralno nesposoben ni primeren za forum :) Ali ne!? :D

Kakor koli,ampak zame je bila ?alitev "brezvezna tema"!?Jaz sem na velikih forumih ?e dolgo let,ampak take zadeve se ne pi?ejo po forumih!?halo!?Kaj takega ?e nisem opazil na nobenem forumu...

 

Prosim za definicijo zgoraj odebeljenga.

Hvala.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e sem se narobe izrazil-prisoten sem na ve?ih forumih... :)

 

Misli? ve? forumih ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda smo ob?utljivi na obna?anje policistov, saj pri?akujemo, da s svojim ravnanjem na cesti dajejo tudi zgled ostalim voznikom, da ne bi zgledalo da so oni svete krave, ki lahko po?nejo kar ho?ejo, za ostale pa bi v enakih situacijah talali kazni. Mislim pa, da vo?nja po pasu rezerviranem za javni prevoz ni najbolj?a primerjava za kritiziranje. Nikjer nisem zasledil predpisa, ki tovrsten promet regulira, vendar menim, da lahko te pasove poleg mestnih avtobusov in taksistov uporabljajo tudi policisti in re?evalci. Za normalno delovanje policije v velikih mestih je to potrebno, saj niso vedno na nujni vo?nji, delo pa bi morali kljub temu opraviti v najkraj?em ?asu (enako velja za re?evalce). To ni potrebno zaradi njihovega afnanja, marve? zato, da bi te slu?be bile u?inkovite. Naj navedem samo primer: zgodi se prometna nesre?a na prometni ulici z materialno ?kodo (ni potrebe za nujno vo?njo). Ali bi morali policisti voziti po pasu za ostala vozila, ali pa bi morali priti na mesto nesre?e hitreje in voziti po pasu za avtobusni promet. Postavi se tomblaster v ko?o tistega, ki ?aka na policijo v neki prometni ?pici, ki jo poslab?uje ?e omenjena prometna nesre?a.

Torej ni vsako po?etje policije afnanje, kot nekaterim, na policaje alergi?nim voznikom, to izgleda.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda smo ob?utljivi na obna?anje policistov, saj pri?akujemo, da s svojim ravnanjem na cesti dajejo tudi zgled ostalim voznikom, da ne bi zgledalo da so oni svete krave, ki lahko po?nejo kar ho?ejo, za ostale pa bi v enakih situacijah talali kazni. Mislim pa, da vo?nja po pasu rezerviranem za javni prevoz ni najbolj?a primerjava za kritiziranje. Nikjer nisem zasledil predpisa, ki tovrsten promet regulira, vendar menim, da lahko te pasove poleg mestnih avtobusov in taksistov uporabljajo tudi policisti in re?evalci. Za normalno delovanje policije v velikih mestih je to potrebno, saj niso vedno na nujni vo?nji, delo pa bi morali kljub temu opraviti v najkraj?em ?asu (enako velja za re?evalce). To ni potrebno zaradi njihovega afnanja, marve? zato, da bi te slu?be bile u?inkovite. Naj navedem samo primer: zgodi se prometna nesre?a na prometni ulici z materialno ?kodo (ni potrebe za nujno vo?njo). Ali bi morali policisti voziti po pasu za ostala vozila, ali pa bi morali priti na mesto nesre?e hitreje in voziti po pasu za avtobusni promet. Postavi se tomblaster v ko?o tistega, ki ?aka na policijo v neki prometni ?pici, ki jo poslab?uje ?e omenjena prometna nesre?a.

Torej ni vsako po?etje policije afnanje, kot nekaterim, na policaje alergi?nim voznikom, to izgleda.

 

Kon?no eno dobro objasnilo :notworth: Jaz se zavedam da ni najbol?a primerjava,ampak edino ta mi je bila na razpolago! :ne vem: Res pa je,da policisti in re?evalci lahko uporabljajo ta pas samo za nujno vo?njo!!!Vem da ni vse afnanje in nisem alergi?en na policaje,ampak se dogajajo velike packarije-vem,ker imam kolega(nekdanji so?olec iz srenje ?ole)policaja in tudi v dru?ini imamo policaja... :)

TomBlaster

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda smo ob?utljivi na obna?anje policistov, saj pri?akujemo, da s svojim ravnanjem na cesti dajejo tudi zgled ostalim voznikom, da ne bi zgledalo da so oni svete krave, ki lahko po?nejo kar ho?ejo, za ostale pa bi v enakih situacijah talali kazni. Mislim pa, da vo?nja po pasu rezerviranem za javni prevoz ni najbolj?a primerjava za kritiziranje. Nikjer nisem zasledil predpisa, ki tovrsten promet regulira, vendar menim, da lahko te pasove poleg mestnih avtobusov in taksistov uporabljajo tudi policisti in re?evalci. Za normalno delovanje policije v velikih mestih je to potrebno, saj niso vedno na nujni vo?nji, delo pa bi morali kljub temu opraviti v najkraj?em ?asu (enako velja za re?evalce). To ni potrebno zaradi njihovega afnanja, marve? zato, da bi te slu?be bile u?inkovite. Naj navedem samo primer: zgodi se prometna nesre?a na prometni ulici z materialno ?kodo (ni potrebe za nujno vo?njo). Ali bi morali policisti voziti po pasu za ostala vozila, ali pa bi morali priti na mesto nesre?e hitreje in voziti po pasu za avtobusni promet. Postavi se tomblaster v ko?o tistega, ki ?aka na policijo v neki prometni ?pici, ki jo poslab?uje ?e omenjena prometna nesre?a.

Torej ni vsako po?etje policije afnanje, kot nekaterim, na policaje alergi?nim voznikom, to izgleda.

 

 

Kon?no se je dalo nekomu napisati nekaj kar je ve?ini samoumevno in re?i bobu bob....zato mi je tudi tale tema totalno zgre?ena in sem vse skupaj razumel kot podpihovanje in provokacijo oz. u?aljeni ego.

 

Na opazko o bralnih sposobnostih in primernosti za forum itd... pa ne mislim replicirati saj bi se z tem samo spustil na tvoj nivo, kar pa si vsekakor nebi ?tel v ?ast. :dudek:

 

Aja, pa tole je moj zadnji post v tejle ?e tako "waste of time" temi!

Lp Sa?o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no se je dalo nekomu napisati nekaj kar je ve?ini samoumevno in re?i bobu bob....zato mi je tudi tale tema totalno zgre?ena in sem vse skupaj razumel kot podpihovanje in provokacijo oz. u?aljeni ego.

 

Na opazko o bralnih sposobnostih in primernosti za forum itd... pa ne mislim replicirati saj bi se z tem samo spustil na tvoj nivo, kar pa si vsekakor nebi ?tel v ?ast. :dudek:

 

Aja, pa tole je moj zadnji post v tejle ?e tako "waste of time" temi!

Lp Sa?o

 

Naj ti povem da si narobe razumel!Ni mi do pregovarjanja,?e najmanj ne na forumu!Ljudje smo si razli?ni,razli?nega mi?lenja in nekateri ?ivljenje ?ivimo,nekateri so pa pogumni na internetu... :D

Madmax moram pa ti priznati da,?e ?e ni pametnega odgovora od tebe,me v smeh spravi na?in tvojega razmi?lanja! :D:D:bravo: Ob?utek,da si "nekaj ve?",da si pomemben na internetu,si pa le ?tej v ?ast :notworth::D:D

 

Vsem ostalim pa;?e sem koga kakorkoli u?alil,se iskreno opravi?ujem!!!S to temo nisem mislil ni? slabega,niti nisem imel slabega namena!Upam da me niste napa?no razumeli!?Vsak ?lovek se lahko zmoti in mogo?e napa?no izrazi... :ne vem:

TomBlaster

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je bilo v?eraj lahko pa da se motim: opa?ena ?koda octavia RS, seveda policijska na celov?ki cesti, ki je dobesedno priletela iz drenikove proti medvodam in majke mi, da ni imel 60km/h, kolkr je na tem delu omejitev! In tudi na nujni vo?nji ni bil, ko da... Ko sem jo videl in ko sem speljal z rde?e na semaforju ni minilo niti 10 sek, ko je ?e stal na kri?i??u pri slovenijaavto! Najbolj hecno pa je bilo, ko je zavijal na severno obvoznico proti primorski je pa mal manjkal pa bi priletel v roadblock na izvozu....ve? pa nism uspel vidt! :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem ti. Jaz bi tiste Octavie tut ti?al kt nor pa kaj potem. :hudicek: OK, samo ?e kak?no sami?ko homo sapiens bi bolj. :harhar:

 

Hehe, to je vse res, samo dokler tako o?itno izstopa iz prometa in zavestno dela prekr?ke, pa itak me?e slabo lu? na celotno policijo! :policaj:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem ti. Jaz bi tiste Octavie tut ti?al kt nor pa kaj potem. :hudicek: OK, samo ?e kak?no sami?ko homo sapiens bi bolj. :harhar:

 

?zmeden? Ja kwa ti pa je, a si na drogi ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej se razumeva, samo ... <_< a ti zdej tolk gnara ostane da si bo? ?e babo omislu ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e smo malo hudobni, je ?enska drugi najve?ji stro?ek poleg avta, tko da... :mi pijemoo:

 

 

Tauko.... mam en tak sme?en ob?utek da bo? na suho ?el skozi ta teden... :aaaaa:

 

 

Santabarbara. press :hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tauko.... mam en tak sme?en ob?utek da bo? na suho ?el skozi ta teden... :aaaaa:

Santabarbara. press :hohoho:

 

Kwa pa ve? lahko jima pa to pa?e. :ne vem:

Sej ve? 100 ?ena 200 sisa. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
    • Z veseljem! zoom zoom!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.