Skoči na vsebino

Velika No?


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Vidim, da vam ?epajo kulinari?ne teme zadnje ?ase :)

 

No da sli?imo,..kak?na poti?ka bo na mizi, kako barvate pirhe, etc... :)

 

 

Pri nas bo potratna potica (odkar sem jo nardila prvi?, mi ni ve? pomo?i in mami no?e jest nobene druge :angry: ), ?unka v mle?nem kva?enem testu, (?e bom pri volji) pi?koti z royal icingom v velikono?nih oblikah (bolj za dekoracijo), trenutno pa eksperimentiram z eno tehniko za pirhe (?e uspe, nalimam kasnej slikco),..kruh bo verjetno koruzni,..za ostale sladice pa ?e ne vem, ker ?e nimam kon?nega ?tevila obiskov :ne vem:

 

 

 

Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ally, kaj pa hren? :punk:

Mi bomo pa jaj?ka kar lepo s ?ebulco barvali. Pa orehova potica z veeeeeeliko file :)

 

u ja hren pa obvezno za Vlko No?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsak let grem u vas na njivo hren zruvat, letos bo isto, sam ne grem ve? k istmu kmetu rabutat! :P

 

Jaz pa letos ne bom farbal jaj?ka, ker je bolelo pa ?e dol ni ?lo skoraj dva tedna... :ne vem:

 

mogo?e zato, ker si jih namaku u ?ebulo? :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

priznam da bomo izkoristil veliko no? zato da uidemo na morje...hren dol al pa gor.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hren bo pa kar kupljen od ete.

 

Eksperiment za pirhe je pa uspel, tko da letos ne bojo obarvani s ?ebulo :)

 

Tole je farbano s Teranom ane? :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js jih nimam cajta farbat, se bo kr moja ukvarjal z njimi, sej more nek trenirat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je farbano s Teranom ane? :bravo:

 

 

Am,..ne ni teran,..nimam pojma kero rde?e vino. Taprvega, ki mi je pri?el pod roke sem potegnla iz omare.

 

Baje ratajo kristal?ki tud z belim vinom. Samo pa? brez barve. Zato sem zme?ala not ?e 3 ?lice rde?e jedilne barve, ampak niso ratal :(

Bom pa probala dodat ?e teko?o jedilno barvo, ker mi je tale v prahu mal sumljiva :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Zadnja "velika" mašina,ki sem jo še nameraval kupiti...za razrez masive,aluminija ipd. 699€ pri Povše.si in brezplačna dostava. V osnovi že zelooo star,preverjen model še iz časov Elektra Beckum,katerega je kupil Metabo. V svoji cenovni klasi najboljši model na trgu...se mi je luštal tudi Record Power za jurja...z 6cm višjim rezom,a ni stroj vse...moraš še dokupiti ostale liste,pripomoček za premikanje (pri Metabu so kolesa vključena)...in seveda pri denarju se konča...in sem se odločil za ta model...za moje amaterske potrebe itak overkill😄 Povše-ta moram pohvaliti...hitro dostavili,vse BP👍 Stroj vzorno izdelan...nikjer ostrih robov,vzorno zapakirano,masivna izdelava,teža 79kg...najbolj pa me je presenetilo,da ima mizo iz železne litine...za ta cvenk tega ne dobiš nikjer...sem mislil,da je Alu-gus...probam dvigniti iz embalaže...težka,težka😯😯😅😃😋    Moram zmontirati še podaljšek mize in vse nastaviti...bom drugič,k nimam časa...nočna😟...samo toliko,da je zmontirana,in da sem videl,če je vse kot mora biti...   https://youtu.be/16DY1uVNrE8?si=EahkokK8Xoj5Tk8D   Dober primerjalni test z konkurenčnim...na prvi pogled skoraj identičnim Makitinim modelom.
    • Isto je v MB, cesta od LeClerca proti Teznu skozi želežniški podvoz.   In ker so se tolko zaletavali, je zdaj na cesti, ki ni več prednostna, ležeči policaj.   A se ni za tako postavljlal znak !, ki je pomenil spremembo režima 🤔
    • Dobr to Golob rihta cene na svetovnem trgu... rab za predvolilne bombončke. Pol k bodo EU volitve mim, bo pa naroču naj jih borze spet dvignejo. Lisica je ta Golob oziroma Golob je ta lisica. 🤪
    • Ok, zakaj se potem nekateri pritožujejo, če jim nekdo ukrade bakrene žlebove, pridelek na njivi? Pri švicarskih plačah ne bi kradli, pri njihovih (0 €) pa pač ukradejo ... Slivkova logika ...   Taka logika (zagovarjanje kršenja pravil ... ) vodi v razpad sistema.
    • Ima pa ta prodajalna eno-dve prednosti,katere radi zanemarimo v prid malenkost nižje cene. Pogovarjaš se z človekom,kateri je zanesenjak,in ti zna kaj razložiti itd...stvar lahko vidiš v živo,in če je problem imaš koga,za "jajca prijeti". Normalno,da je dražji...tudi on mora živeti. Svetujem,da če ti ni daleč,da greš tja "malce pogledati"...mogoče še stisne ceno...ne glede,kaj boš gledal....mogoče boš pa presenečen...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.