Skoči na vsebino

klepar & li?ar


Priporočeno sporočilo

To je pa skorajda sigurno nosilec motorja - spodnji. Je treba to kar menjat in to s primernimi zadevami ker moras podloziti motor

Hjoj zgleda je 2016 tapravo leto za moj avto :vskalo:  kok je krizna situacija, rozlja mi ze kaksno leto, sicer samo na kaksnih udrtinah in lezecih? @zmaj cena pri Peletu? se zmeraj upam da je samo kak "sraufek" odpadel

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hjoj zgleda je 2016 tapravo leto za moj avto :vskalo:  kok je krizna situacija, rozlja mi ze kaksno leto, sicer samo na kaksnih udrtinah in lezecih? @zmaj cena pri Peletu? se zmeraj upam da je samo kak "sraufek" odpadel

Ti preveri to?no za katero zadevo gre in ga povpra?am  :prstgor:

 

(sem premenju 3nosilce motorja na moji 6-ki 1.generacije in so bili v razponu od 80 do 170?, ?e nisem ?e ?esa pome?al).  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksni so bili pa simptomi-rozljanje zmeraj ali samo ?ez luknje in le?e?e policaje? Scr3am hvala za linke:)

meni je na luknjah in makadamu. pu?a spusti in potem le?aj tol?e po ohi?ju, stara mazdina zgodba. vseeno mora nekdo to preveriti, potrditi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksni so bili pa simptomi-rozljanje zmeraj ali samo ?ez luknje in le?e?e policaje? Scr3am hvala za linke:)

Nejbolj se spomnim dotrajanega nosilca pri menjalniku, ko mi je vsako speljevanje in prestavljanje bilo obupno, ful nekih vibracij in povsem odve?ni zvok pri tem.  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tnx! Sem bil danes pri li?arju in bo tisti desni prehod med plehom in odbija?em zrihtal, za ?ekasto levo stran pa ?e zmeraj krivi valovit delni bok-je rekel da bi moral cel bok pokitat ?e bi hotel da je ok. Mu te?im ?e naprej za pokitat ali mu ponudim kak?no dopla?ilo (nevem kok dela ima s tem, sklepam da mora vse spet zrbusit, pokitat in na novo ?pricnit)??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Robz, ?e bo? ?elel oktobra pri Avto Pelko d.o.o. privar?evat 15% cekinov, potem ve? kako do tega pridet, a ne?  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam s kleparjem/li?arjem da so neoriginalne obrobe problem ker ponavadi niso iste, ampak to je potem na njemu da ujame in poravna. Pri meni je bilo isto, pa ni nikjer takih stvari...

 

Ta je res nek obvlada? ker se ti ne ujema niti prehod med vrati in bokom...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala fantje, mu bom kar zatezil, da naj vse zgoraj omenjeno porihta, pac bo mel dvojno delo, ker z v startu ni OK zrihtal...kaj se ne ujema med vrati in bokom, barvno je ok, mogoce zaradi svetlobe tko zgleda ali mislis uno linijo nad gumo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.