Skoči na vsebino

Mazda ne v?ge


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav! danes ko sem ?el tankat na petrol mi avto ni hotel v?gati! sem ga na tek upalil :( baterija naj bi bila za zamenjat ampak ene par mehanikov mi je reklo da za ta glas ko v?gem avto ni kriva baterija ampaka nekaj drugega! bubina, senzorji...mogo?e tudi smeti v bencinu! In to dela samo ko je motor ogret! Ko je mrzel v?ge normalno :angry2: Se je komu ?e kaj takega pripetilo?

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bet, da je senzor za temperaturo. Bubina ne vem ?e, ker bi ti hladen po mojem ?e toliko te?je v?gal. kaj pa kabli, a so vredi, ?e ne malo s?isti volka, tudi na razdelilni kapi.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bet, da je senzor za temperaturo. Bubina ne vem ?e, ker bi ti hladen po mojem ?e toliko te?je v?gal. kaj pa kabli, a so vredi, ?e ne malo s?isti volka, tudi na razdelilni kapi.

 

:hudicek: nima tega. :hudicek:

Preveri senzor odmi?ne gredi, rad serje ko je motor vro?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No danes sem peljal avto k mehaniku in je ?el senzor za temperaturo vode in zato mi tudi skozi ventilator dela! Stro?ek ni velik! senzor je cirka 20?! danes ali pa ju3 bo avto ?e delal normalno :bravo: seveda ?e dobim kos :D

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wtf..... ti najprej pravi? da cel avto ne u?ge na koncu je tema o ventilatorju hladilnega sistema :ne vem:

Ne mi re?t da zarad tega avto ni v?gal? ?zmeden?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wtf..... ti najprej pravi? da cel avto ne u?ge na koncu je tema o ventilatorju hladilnega sistema :ne vem:

Ne mi re?t da zarad tega avto ni v?gal? ?zmeden?

 

Razen ce fant sploh ni opazu da se mu je motor pregrel.... :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem se napa?no izrazil! Senzor zraka je ?el! preve? zraka pride v motor in zaradi tega ga zamori in tudi ventilator skozi dela!!! In motor ni zakuhal kot je rekel jures! mogo?e se je njemu kdaj to zgodilo in zdaj kritizira druge ker se po?uti osramo?enega :D haha

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:mi pijemoo: :vino:

 

PeW a si ti kake nedovoljene substance u?ival, da forumovce ?imfa? pri tem si pa sam naredil napako v navedbah. :ne vem:

 

 

ja j doza ?e cel dan! ne sam za nasvet sem vpra?al in sem pri?akoval pametne nasvete! na za?etku sem jih dobil ampak pol na koncu pa sta me dva kekca razpizdila! mogo?e je komu mo?gane pregrelo in ne meni motorja!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej model,sam tolk, da se ti nau kj naredl, pa drugi? prever predno pi?e?, ker zarad tipala temperature VSAK auto zalaufa - dela in najve?krat takoj vklopi ventilator na hladilniku kar tako iz preventive.

Senzor pretoka zraka je poa zelo pomembna stvar, zaradi katere hladen avto vseeno zalaufa, samo na mestu ne dela - takoj ugasne, tople pa te?ko ali pa sploh ne v?ge.

 

 

PS: Teb se ne da dat pametnega nasveta ker tako ?udno vpra?a? da noben ne kapira ?isto kaj bi rad ,potem pa ti posku?amo pomagat, pol si pa ti general. :notworth:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takim pa? v prihodnje ne odgovarja? ve?.....ker si prepameten. Pregreti ali zakuhati sta dve razlicni stvari....motor ?e nikoli ni zakuhal...

 

a na servisu so ga pametnejsi nate...........Pew adijo od mene.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ti gre tipo za temperaturo vode gre izkljucno za hladilni sistem, ki ti lahko zaradi tega ne deluje pravilno, in se motor pregreva! Se posebej ko stoji.

A kot je YavaryeX6 napisal praviloma mora sistem imeti preventive....drugace ne samo da ti ne bo vzgal - konkretno se bo vzgal...

 

Nesramen si fant, spravljas se na uporabnike zaradi svoje nadutosti. Pol pa najprej pelji mehaniku in se nato delaj ucenega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.