Skoči na vsebino

Odrgnine od kamn?kov


Priporočeno sporočilo

In kje je to?

Mene zanima, kaj se poleg tega da nanosi? korekturo na odrgnino od kamn?ka, lahko ?e stori?? Poznal se bo tko al tko v vsakem primeru...

 

V SG. On mi je rekel, da ko avto polira zraven to korekturo naredi in se ni? ne vidi. >Ve? ga nisem spra?eval. ?e ?eli? ti dam GSM na ZS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Pozdravljeni, danes sem iskal po avtomobilu oznako barve za Mazdo 3, l. 2005, pa je nikjer ne najdem. Na netu sem zasledil, da naj bi bila oznaka 16W (metalik ?rna).

 

Je kdo ?e kaj naro?al s to oznako, namen imam dati name?ati nekaj barve za popraviti udarce od kamen?kov, pa je v trgovini rekel, da rabi kodo barve.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni, danes sem iskal po avtomobilu oznako barve za Mazdo 3, l. 2005, pa je nikjer ne najdem. Na netu sem zasledil, da naj bi bila oznaka 16W (metalik ?rna).

 

Je kdo ?e kaj naro?al s to oznako, namen imam dati name?ati nekaj barve za popraviti udarce od kamen?kov, pa je v trgovini rekel, da rabi kodo barve.

 

v stranskem speglu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni ta podatek napisan v prometnem dovoljenju ali v homologacijskem kartoncku?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni ta podatek napisan v prometnem dovoljenju ali v homologacijskem kartoncku?

 

komercialna oznaka je to

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Zdravo fantje in dekleta.

 

Ne bi odpiral nove teme, ker je povezana s to. Imam namre? M6 karavan, letnik 2011. Lak je po mojih izku?njah katastrofa. Spredaj po haubi imam ?e kar nekaj pik, in to pri cca. 30 000 km :vskalo: , ve?inoma kraj?e relacije brez AC. Pri zadnjem pranju pa sem opazil tudi, da mi barva odstopa in sicer na dveh mestih, toliko, da je vidna pocinkana plo?evina velikosti pribli?no 5 x 5 mm. Udarnin ni videti, poleg tega je to na vrhu pokrova, skoraj pri ?ipi. Enkrat sem dal sicer popravljati manj?e udarnine od to?e (na vakuum), sam to ne bi smel biti problem, res pa ne vem, ?e je bilo to to?no tam. Mogo?e je, da je od pti?jh "kakcev", namre? ena flikca ima odebeljen rob, kot bi nekaj raz?iralo barvo.

Priznam, da nisem tako pikolovski, da bi avto pral vsak teden. :zvizga:

Mal mi je ?udno to, avto je sicer ?e v garanciji in ga peljem na servis, da to pogledajo, ker je sicer ?e garancija ampak, kaj pa po garanciji? :huh:

A ima ?e kdo podobne izku?nje?

A ja, barva je "Midnight Bronze", metalik rjava po doma?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam svojo ravnokar na Cosmosu, mi je neki k.... hotel vlomiti, pa sem dal popravljat, saj skoda ni velika, pa se zavarovalnica casti. No zraven sem narocil, da mi popravijo se pikice od kamenckov, ki pa se jih je v treh letih vseeno nabralo prevec za tak razred avta. Ce M6 kaj ocitam, je to slab lak in slabe zavore. Ce pa si veliko na avtocesti, to se veliko bolj obcutis. Skoda, ker drugace je avto fajn za vozit.

Ce se lak krusi, pa obvezno na servis, saj je na lak 3-letna garancija.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.