Skoči na vsebino

Odrgnine od kamn?kov


Priporočeno sporočilo

?iv fantje,

Zanima me, kako to najbolj elegantno porihtat. Ok, na servisu naro?im korekturo. Potem pa ne vem, a to vi samo 'popikate' tiste luknjice, al li?ar lahko kaj bolj?, druga?e naredi..Ok pustmo to da ?pricne celo havbo :-).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?iv fantje,

Zanima me, kako to najbolj elegantno porihtat. Ok, na servisu naro?im korekturo. Potem pa ne vem, a to vi samo 'popikate' tiste luknjice, al li?ar lahko kaj bolj?, druga?e naredi..Ok pustmo to da ?pricne celo havbo :-).

 

Korektura al pa da nekdo name?a barvo pa pol mal narahlo s ?opi?em

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?iv fantje,

Zanima me, kako to najbolj elegantno porihtat. Ok, na servisu naro?im korekturo. Potem pa ne vem, a to vi samo 'popikate' tiste luknjice, al li?ar lahko kaj bolj?, druga?e naredi..Ok pustmo to da ?pricne celo havbo :-).

 

Jaz grem ponavadi v kak?no kvalitetno trgovino z avto-laki.Tam mi to?no zme?ajo barvo ,v katero dajo tudi prozoren lak in vse skupaj mi zapakirajo v spraj.Ker te nove (zani? po mojem mnenju ) barve za avte so

na vodni osnovi.Tam pa dobi? acryl barvo in samo z majhnim ?opi?em nanase? malo barve na pikice. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, zame cist ok (v setu dobis barvo in lak)

in oboje izgleda, kot lak za nohte, tko da najboljs ce pustis kaki zenski to zrihtat :)

 

Tudi v redu zadeva...samo spet predraga. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi v redu zadeva...samo spet predraga. :ne vem:

 

kako predraga, okoli 10? je

 

http://shop.ebay.de/i.html?LH_AvailTo=77&a...%3D1&_rdc=1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govorimo o cenah na servisih.Ti se znajde?,vsi pa ne. ;)

 

sej na servisih je tud taka cena...sam ne v SLO :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no, na na?ih servisih je pa ene 10? dra?ji... pa sej tega ne rabi? cel sod za korekturo je taka fla?ka vrh glave dovolj za kr neki ?asa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od?tej labijev popust, pa si 15?, plus faktor podra?itev, pa je verjetno ene 30? tista korektura.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa, ?e nabavi? lak in barvo,nato pa ?ez nekaj dni vse skupaj zglanca? s primerno teko?ino za glancanje. Bond ima nekaj zanimivega na to temo. K5 je za nekoliko vidnej?e po?kodbe, Starlight 2000 in New comet pa za visoki sijaj laka ;)

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj opral in spoliral CX....in ugotovil, da tudi jaz to rabim, predvsem na dnu prvi vrat (od gum) :angry:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.