Skoči na vsebino

Gr?ija


Gustav

Priporočeno sporočilo

Pa par let je na napotnici pisalo Domagoj I. Ganjo, pa nato Maja Rop pa Milka Đeparac zdej nakonc je pa Skito Urito.

 

Tkole zgleda ?tudentsko delo ja... na ?alost tud pri nas v moji slu?bi. Rednih pa ne dobimo, ker je takih multiosebnih ?tudentov kot listja in trave. :(

 

...zanimivo je to,da si je "mojster dela-ve?ni ?tudent" tudi pla?eval za penzijo.Pravi,da bi tako delal do

"penzije",?e bi lahko.

 

...kar se pa ti?e stanja v Evropi je moje skromno mnenje to,da smo najlep?a leta ?e do?iveli in to

od nekje l.94-do uvedbe evra.Zdej bo ?lo samo po?asi (ali pa hitro :aaaaa: ) navzdol.In spet bomo tarnali,da kje so tisti zlati ?asi(kot nekateri za biv?o jugo),ko smo ?iveli sorazmerno lepo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam NIKOLI nisem delal prek ?tudenta, sem vedno tolk delal da sem imel ve? kot dovolj, sa vsa sprotna sranja, in najbolj nevo??ljivi so mi bli tisti ki so delal prek ?tudenta, ker so mogl ?akat na dnar, js pa... :zvizga:

 

Zaposlil sem se pred 18 letom,pripravni?tvo sem opravil kot redno zaposlen in ne kot pripravnik, samo izpit sem ?el narest na obrtno zbornico. Potem pa sem naredil ?e eno ?olo, sedaj pa moram dokon?at ?e fax in to vse ob delu in za svoje ?.

Zdej pa nej delam do 63 leta, malo morgen da bom imel 45 let delovne dobe, ena ?tudentski kekec pa se bo zaposlil pri mogo?e 28-30, pa delal 35-33 let ja itaq, pa za ve?jo penzijo, kljub temu da imava enako izobrazbo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam NIKOLI nisem delal prek ?tudenta, sem vedno tolk delal da sem imel ve? kot dovolj, sa vsa sprotna sranja, in najbolj nevo??ljivi so mi bli tisti ki so delal prek ?tudenta, ker so mogl ?akat na dnar, js pa... :zvizga:

 

Zaposlil sem se pred 18 letom,pripravni?tvo sem opravil kot redno zaposlen in ne kot pripravnik, samo izpit sem ?el narest na obrtno zbornico. Potem pa sem naredil ?e eno ?olo, sedaj pa moram dokon?at ?e fax in to vse ob delu in za svoje ?.

Zdej pa nej delam do 63 leta, malo morgen da bom imel 45 let delovne dobe, ena ?tudentski kekec pa se bo zaposlil pri mogo?e 28-30, pa delal 35-33 let ja itaq, pa za ve?jo penzijo, kljub temu da imava enako izobrazbo.

 

Matr jest mam tud se 12 let delovne dobe, pa mi na vsako leto opravljene dobe dodaj ?e 2 za oddelat....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, dr?ava rabi denar, zato pa bomo delali do 65ga(ali pa ?e dlje ?e bo tko naneslo).Pri nas prakti?no ni ve? denarja za pokojnine(kje os razmerja 3:1, ko so trije delavci pla?vali za enega upokojenca;danes je bolj 1.5:1 zelo kamlu pa bo 1:1), saj je ?edalje ve? zasposlenih za v pokoj in ?edalje manj zaposlenih. Dlje bomo delali, manj denarja bo treba za pokojnine. Me pa zanima kako bodo mladi dobili slu?bo, ko pa ?e tako ni slu?b, nadalje pa ?e dalj?a delavna doba...

tele ?tudentske servise bi moral ornk v roke prijeti. jaz bi jim postavil zgornjo in spodnjo mejo(provizija pri izpla?ilih pla? ?tudentskega dela), ko bi ?li preko....40% davek, vi?ji dohodek-vi?ji davek.Da na ra?un ?tudentov kupujejo nepremi?nine in pla?ujejo 10 kratnik cene storitev je pa groza. Sploh pa kako so lahko pri 30+ ?e vedno "?tudenti", razen ?e so izredno (za tisto pa ne vem ?e se ?teje ali ne)?

Henri Toivonen+Lancia delta S4=Dream team

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si bil izredni ?tudent in nisi bil zaposlen si lahko delal, ne vem pa do katerega leta lahko tako dela?. Jest sem cel cajt delal in bil izredno vpisan na fax, tako da je dosti denarja ?lo za ?olnino pa ?e ostalo ga je. Mi je bilo bolje tako, sem delal in se u?il, ni mi bilo vredu cele dneve na faxu viste, sedaj pa ?e en ?as vidim da je 9/10 tistih ki npr. kon?ajo ekonomijo tako nafuranih da bi vsi ?tartali s 1200 neto, poznam nekaj ljudi v kadrovskih slu?bah in to poslu?am samo smeh, pride pa v neko normalno podjetje tudi po cca. 700 pro?enj za eno delovno mesto, mene je kr stresl ko sem to sli?al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.