Skoči na vsebino

Nova mazda 3 - avtoplin


Bossek

Priporočeno sporočilo

Zanima me ?e kdo ve ali pri novih mazdah z 2.0 i-stop ma?ino lahko vgradi? avtoplin?

Je ?e kdo ob nakupu nove mazde takoj dal vgraditi avtoplin? Mogo?e dajo to ?e kar pri trgovcu?

 

Ha ha ima? zanimiv nick - si kot podmladek na?ega Bossa :)

 

Ja zanimivo vpra?anje, namre? plin bo delal a vsaki? ko se bo ma?ina ugasnila bo za?tarala z bencinom nazaj in preklopila na plin....vsaj po moje

 

Tako da 100% od zagona in segretja ne bo stalno na plinu.

 

Vpra?anje je na kake vo?nje gre?, ?e si mestni voznik ali tudi dolgoproga?, in koliko km letno....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bolj me zanima ?e je kaj problem zaradi i-stopa

da, se zaradi tega ne bi dalo vgradit avtoplina

 

mam pa tko vo?njo 30km relacija (?iri-lj) potem pa pa? mestno po lj pa potem nazaj relacijo :)

 

masina ostane tako kot je...ti bo primus odgovoril

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bolj me zanima ?e je kaj problem zaradi i-stopa

da, se zaradi tega ne bi dalo vgradit avtoplina

 

mam pa tko vo?njo 30km relacija (?iri-lj) potem pa pa? mestno po lj pa potem nazaj relacijo :)

 

OOO ?e en z doline. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ne ne, kar sam vgradis...razen ce ne mislis 3x prepla?ati (pa ?e to po moje ne bi naredili)

 

Nekateri s svojim servisom nismo imeli nikakr?nih te?av....se mi zdi da je to prav volja vsakega servisa posebej....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odpiram nove teme.

 

Kako pa je pri nakupu nove mazde, se laho kar s trgovcem (recimo ac) dogovori?, da ti oni dajo vgradit plin (in s tem ne zgubi? garancije)?

 

Saj ne izgubi? garancije. Vsaj tako so meni zatrdili inzaenkrat tako tudi velja. Vsaj na servisu v BTC-ju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne, kar sam vgradis...razen ce ne mislis 3x prepla?ati (pa ?e to po moje ne bi naredili)

 

 

Tegale nekak nikol ne zastopim... a nebi to morala to bit v bistvu konkuren?na prednost trgovca?!?!?!? :whatever:

Ponudba novega avta na plin, namre?...

 

Bemti, balkaaaan :angry::vskalo:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tegale nekak nikol ne zastopim... a nebi to morala to bit v bistvu konkuren?na prednost trgovca?!?!?!? :whatever:

Ponudba novega avta na plin, namre?...

 

Bemti, balkaaaan :angry::vskalo:

 

ne bi blo slabo ja

 

torej ?e kak mazda trgovec bere naj da akcijo Mazda 3 2.0 i-stop TX oprema z avtoplinom :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tegale nekak nikol ne zastopim... a nebi to morala to bit v bistvu konkuren?na prednost trgovca?!?!?!? :whatever:

Ponudba novega avta na plin, namre?...

 

Bemti, balkaaaan :angry::vskalo:

 

v sloveniji bo treba se veliko ?okole?nikov pojest da do tega pride...

 

Na Hrva?kem je pa vsak tretji jumbo plakat akcija s plinom....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.