Skoči na vsebino

mazda 6 1.8 bencinar(2003)


Priporočeno sporočilo

?e je avto mrzel pa da speljem mi ko spu??am sklopko v dolo?enem polo?aju avto zelo zatrese ko pa spustim do konca se pa umiru,nevem ali je narobej kaj s sklopko ali kaj drugega,prosim da ?e kdo kaj ve glede tega naj sporo?i!

 

lep pozdrav!

 

Malo pobrskaj, smo imeli pred kratkim debato na to temo.

Ker sem ravno dobre volje vo ti KLIK

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz imam enake probleme na M6 1.8 . Nekaj sem na?prical s WD-40 in namazal s mastjo okrog drogovja nad menjalnikom in okrog cilindra sklopke (zglobi so bili zelo suhi - o?itno na servisu ni? ne ma?ejo). Trenutno ni? ne trese, samo sem v dvomih, da sem zadevo re?il. Do sedaj je tresenje bilo izrazito, ko je bil de?, sedaj pa se mi ob?asno pojavi tudi ko je suho.

 

Tudi jaz spra?ujem kje je vzrok te te?ave.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je isto delalo na 323F stari

 

ali si te?avo odpravil!

 

Malo pobrskaj, smo imeli pred kratkim debato na to temo.

Ker sem ravno dobre volje vo ti KLIK

 

sem prebral tisto debato,vendar niste pri?li do zaklju?ka!

 

Tudi jaz imam enake probleme na M6 1.8 . Nekaj sem na?prical s WD-40 in namazal s mastjo okrog drogovja nad menjalnikom in okrog cilindra sklopke (zglobi so bili zelo suhi - o?itno na servisu ni? ne ma?ejo). Trenutno ni? ne trese, samo sem v dvomih, da sem zadevo re?il. Do sedaj je tresenje bilo izrazito, ko je bil de?, sedaj pa se mi ob?asno pojavi tudi ko je suho.

 

Tudi jaz spra?ujem kje je vzrok te te?ave.

 

ja men najbl trese ko je avto mrzel,u de?ju ?e nism najbol opazil!

 

a pa si ti za svoj problem peljal kaj na servis,ali so kaj ugotovili!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.