Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Sem pred skoraj dvema mesecema kupil Mazdo 6 CD140 Sport TE letnik 2008 40000 Km. V nedeljo pa sem med ?akanjem v koloni zaznal mo?an smrad v avtu po nafti - kot bi se razlila ali pu??ala. Po prihodu na avtocesto (ko smo ?li hitreje) pa je ta smrad popolnoma izginil in se ni ve? pojavljal. Ali ima kdo podobno izku?njo ali razlago kaj je vzrok. A je mogo?e ta DPF?

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

Sem pred skoraj dvema mesecema kupil Mazdo 6 CD140 Sport TE letnik 2008 40000 Km. V nedeljo pa sem med ?akanjem v koloni zaznal mo?an smrad v avtu po nafti - kot bi se razlila ali pu??ala. Po prihodu na avtocesto (ko smo ?li hitreje) pa je ta smrad popolnoma izginil in se ni ve? pojavljal. Ali ima kdo podobno izku?njo ali razlago kaj je vzrok. A je mogo?e ta DPF?

 

Najprej probaj smrad locirati - ?e ti smrdi z vklopljenim notranjim krozenjem zraka je v kabini, ?e ne verjetno kje pri motorju pu??a (ker ti smrad ventilacija prinese)

 

Nafta ful smrdi, ?e ?e ima? kako cunjo, kantico ali kaj malo politega v avtu, ali ?e si tankal da je ven se razlilo je dovolj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je smrdelo samo enkrat. pa se tudi sam tola?im ,da je bil kateri izmed vozil pred mano.

 

Smrad je definitivno pri?el po ventilaciji, je blo de?evno vreme, kolona iz Dragonje proti Kopru. Motor nikjer ne pu??a (ker je pod avtom popolnoma suho) mo?nost samo od izpuha.

 

Pa vas vseeno spra?ujem ?e se je to ?e komu zgodilo.

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni se je to dogajalo na fiatu ko mi je pu??ala pumpa... menim da se to na mazdi neb smel zgodit sploh ne na novi. bodi pozoren, sicer pa servis pa naj oni izumljajo kaj je.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.