Skoči na vsebino

CAI intake Injen kje?


UMMiT_MPS

Priporočeno sporočilo

mislim da motorja 2.3 in 2.0 sta enaka in morda bi pasal od m3 takega kot imam jaz (zrihtano od mazda_mx :) ) Za pogledat bi bilo in malo primerjat ?e se sklada ker pa gre za enak motor kot pri m3 2.0 nebi smelo bit te?av

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda - 6 '02-'04 4CYL.

 

Cold air intake system

Definition: The RD series is a cold air intake system for the enthusiast craving mid-range power. The intake tube is strategically placed behind the front bumper to acquire colder, denser air. Although most of the RD series is a one-piece design, several are two-piece designs due to the mass air flow meters. Every RD system is certified or pending by the California Air Resource Board and backed by Injen Technology's limited lifetime warranty.

Article number: RD6068P

 

http://www.injen-europe.com/site/_img.php?...injen%20015.jpg

 

http://www.injen-europe.com/site/_img.php?...injen%20016.jpg

 

Tole bi moralo bit za 2.0 m6 kot ka?e..?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole sem ?e gledal tnx! Za M3 je podatek, da je ista izvedba za 2.0 in 2.3

Za M6 pa ne najdem ?e.. A tole "von america" pomeni samo dalj?o dobavo al tudi davek in carino?

 

Bi bil presene?en kako hitro je to tukaj....

 

DDV pla?a? samo na ceno - ne na po?tnino

 

Meni so spojler kar zastonj spustili iz koreje za 24 USD...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce je prodajalec iz ZDA, se seveda obracuna tudi carina in DDV.

Ce je prodajalec iz Evrope pa pride paket direkt domov.

 

JAp, je pa tako da so cene v usa s po?tnino in carino bolj?e ponavadi, saj po mojih izku?njah

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.