Skoči na vsebino

rabim pomo? oz nasvete,kupujem novo mazdo6


biro.dean

Priporočeno sporočilo

HE?! kaj je kje originalno pritrjeno, pa saj tale je kot mora biti...

 

FE:

 

Sej sem ?e sprevidel svojo napako in se opravi?il v postu nad tvojim - me je pa? nekaj zmedlo, se ?e 1x pardoniram za napa?en info.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Zdaj pa z dizli malo na stran. :D

 

padla je odlo?itev za ˝˝tega lepotca˝˝! :jupiii:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3691641&show=1

 

upam, da mi ga do drugega tedna ne prodajo! :(

 

Bi prosil,za kake komentarje!

 

pa lep pozdrav

 

Res dobro preglej avto.Jaz z njimi nimam dobrih izku?enj. :glare:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej sem ?e sprevidel svojo napako in se opravi?il v postu nad tvojim - me je pa? nekaj zmedlo, se ?e 1x pardoniram za napa?en info.

 

eh, jaz bolj po?asi pi?em :)

 

p/s: pa zaj vidim, da nisi nezmotljiv :P:hudicek:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj me nisi globoko namo?il-do zdaj sem uspel le dvema mehanikoma te?it glede palice! :D

 

kar se barve ti?e me bolj vle?e svetlo modra.

 

?rnega mam zdaj,pa se vsaka figa razen,muhinih kakcev, vidi na njem.

 

man kolega kleparja in me je kar dobro pou?il o teh zadevah.

 

sam pri ?rni mora it malo cena dol ,ker ma manj opreme,. ali?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ALEX

A lahko pove? kaj bolj konkretno,kaj bi trebalo pozit pri njih?

 

Meni so v garanciji eno stvar trikrat popravljali in ?e danes ni popravljena. :angry:

Pa ?e veliko je takih zgodbic.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

saj jaz bi ga samo kupil pri njih-?e je vse tipi topi-seveda.

 

pozna gdo servis pri ?erbineku.kake izku?nje, pohvale kake graje,...

 

o servisu v ms,ki mi je sicer najbli?je, je sli?ati marsikaj slabega.

 

Pozdravljeni

 

Berem va?e debate in bi de tudi jaz kot nov ?lan foruma vklu?il v pogovor.

Glede servisa v mb, ?erbinek, morem povedati, da so de?ki v redu in "ponavadi"

res naredijo vse tako, kot je treba. Imam pa tudi izku?nje v murski in o njih

nimam povedati ni? slabega... vendar od vsakega serviserja je sli?ati nekaj dobrega

in nekaj slabega

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede AC ?erbinek: po mojem so se precej popravlli, zamenjali so kadre (tudi vodjo servisa ?e prav razumem), odnos je precej bolj?i, o kvaliteti pa te?ko kaj slabega re?em, Ddo zdaj so mi ?e vse popravli oz. uredili kot smo se zmenli. Pred par leti temu ni bilo tako. Je pa ?erbinek en tak "sva?taro?", prodajajo in servisirajo kakih 5 znamk, li?arstvo, tehni?ni pregledi ipd. kar marsikoga zmede, obenem je skoraj vedno gu?va. Edini dragi so, ampak to je napaka vseh Mazda servisev; upam da se jim bo to poznalo pri prodaji in se bodo kon?no malo zamislili...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

pozdravljeni

 

en ?as me ni blo.

ker sem vas tolko gnjevil o mazda pa servisih,...

vam lahko povem da sem nov ponosen lastnik mazde6! :danzoman::jupiii:

1.8l svetlo modra evro5 motor

 

:bravo: ?estitke in veliko varnih km-jev s ?immanj problemov

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.