Skoči na vsebino

Antena-vuk


komar

Priporočeno sporočilo

Evo, ker si tako svetoval g. VUK sem zamenjal anteno na moji ?katlici.

Iskal sem sicer ?rno, ampak v Mediamarktu so taki reve?i, da imajo samo 2 modela in to oba v ALU-looku! :rolleyes:

Najprej z staro:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika jap to je lep?e...Objavljena slika

odli?no zgleda...zdaj pa ?e k naslednjima dvema to?kama na moji listi predlogov :P

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam tak narejeno: INOX in elektropolirana, osnova pa je od zastave 850 :D

to je ?e prej?nji lastnik naredo, vendar ta antena lovi za en qrac :D

 

zato bom verjetno kupil eno za na ?ipo, pa da jo dam zadaj nekje na steklo... samo ne vem ?e so tiste kaj vredne, oz. ?e imajo vsaj pribli?no dober sprejem... ma kdo izku?nje ?

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram tudi jaz re?t da res bol?e zgleda! ;)

 

In kaj sta ?e naslednji dve to?ki ?e smem vpra?at?? Firbec me mantra! :P

1. spustit avto ... bo - enkrat! :D

2. zatemnit stekla ... bolj te?ko - ?efica rekla NE! :angry:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tomi ti pa kar presene?a? iz dneva v dan..... :whatever::whatever::whatever:

 

 

LP daVid

Hmm, vsak po svojih najbolj?ih mo?eh. :rolleyes:

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram tudi jaz re?t da res bol?e zgleda!  ;)

 

In kaj sta ?e naslednji dve to?ki ?e smem vpra?at?? Firbec me mantra!  :P

1. spustit avto ... bo - enkrat! :D

2. zatemnit stekla ... bolj te?ko - ?efica rekla NE! :angry:

Pa ne :( zatemnit pa resno mora? ?ipe. Probaj malo pregovorit tvojo "?efico" da bo rekla ja, :D malo jo navdu?i pa ji re?i da ?e bodo temna stekla ne bo pobledela notranjost vozila tako hitro, :rolleyes: v avtu ne bo poleti tako vro?e, sonce jo ne bo opeklo ko boste ?li na dal?a potovanja, v avto ne bo radovednih pogledov, tvoj sin se bo lahko pa?il in kazal jezik ostalim, samo njega ne bodo videli....... :P:D:lol:;)

 

Zatemnit pa mora? tudi zato ker ima? svetel avto in bi bila kombinacija zelo dobra, pa ?e moj predlog zadnje lu?i bi moral imet temne! B)

post-3-1116793382.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram tudi jaz re?t da res bol?e zgleda!? ;)

 

In kaj sta ?e naslednji dve to?ki ?e smem vpra?at?? Firbec me mantra!? :P

1. spustit avto ... bo - enkrat! :D

2. zatemnit stekla ... bolj te?ko - ?efica rekla NE! :angry:

Pa ne :( zatemnit pa resno mora? ?ipe. Probaj malo pregovorit tvojo "?efico" da bo rekla ja, :D malo jo navdu?i pa ji re?i da ?e bodo temna stekla ne bo pobledela notranjost vozila tako hitro, :rolleyes: v avtu ne bo poleti tako vro?e, sonce jo ne bo opeklo ko boste ?li na dal?a potovanja, v avto ne bo radovednih pogledov, tvoj sin se bo lahko pa?il in kazal jezik ostalim, samo njega ne bodo videli....... :P:D:lol:;)

 

Zatemnit pa mora? tudi zato ker ima? svetel avto in bi bila kombinacija zelo dobra, pa ?e moj predlog zadnje lu?i bi moral imet temne! B)

Ej kje pa se da to potemnit.....jest bi rad spremenil na moji trojki...pa bi prozorne dal.....kak?en nasvet??

 

 

LP? daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neee, jaz mislim, da bi David rad "posvetlil" lu?i, katere si ti meni temne predlagal.

 

Jaz bi imel temne, ?e kdo menja 1 za 1 :D:P:D kupit pa jih ne mislim - grem raje na morje za 3 dni! B)

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tvoj sin se bo lahko pa?il in kazal jezik ostalim, samo njega ne bodo videli....... :P:D:lol:;)

 

 

To bo pravi argument! :P

Za vse ostale je preve? podkovana z avto-znanjem in TRMO! :(

No, saj mogo?e bo ?lo, pustimo se presenetit (?as naredi svoje).

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neee, jaz mislim, da bi David rad "posvetlil" lu?i, katere si ti meni temne predlagal.

 

Jaz bi imel temne, ?e kdo menja 1 za 1 :D:P:D kupit pa jih ne mislim - grem raje na morje za 3 dni! B)

 

Papa, Tomi

Ups te pa sem narobe razumel!!

 

Komar, lahko pa razsavi? lu?i in se jih spravi? barvat! Pa vso sre?o pri delu! ;):D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar, lahko pa razsavi? lu?i in se jih spravi? barvat! Pa vso sre?o pri delu! ;):D

Nein danke! Kak bo te to vun zgledalo? Jaz sem ?e v letih pa se mi roke pajtlajo ... :D:D:D
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.