Skoči na vsebino

Woofer


komar

Priporočeno sporočilo

najbolj?e da kupi? kak oja?evalec ,pa woofer pa sam naredi? ki?to.Ki?to pa si izra?una? z bassboxpro ali pa z winisd pro programom.Notri sami vtipka? parametre wooferja, ali pa ?e je ?e v knji?nici podatkov ga samo izbere?(bolj enostavno).Ki?to pa lahko dela? iz mediapana, vezane plo??e ali pa iz poliestra po obliki kuferama.

Oja?evalec se ti najbolj spla?a zdaj kupiti od ground zero, dvokanalni v bridge da okoli 300W RMS, cena okrog 20k, pa temu kupi? primeren woofer, lahko tudi ground zero.V Gapexu so jih meli za 18k .

Druga?e pa ima? mnogo firm :rockford,DD,SPL,.....samo denar mora? imeti.

 

 

Lp

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst sm ga vidu v zivo. to je en kurc :) zelo globok in grob. kvaliteta nikakva. znacilno za JBL. odsvetujem, razn za kaksna tekmovanja, a tudi tuki se mi zdi preslab.

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbolj?e da kupi? kak oja?evalec ,pa woofer pa sam naredi? ki?to.Ki?to pa si izra?una? z bassboxpro ali pa z winisd pro programom.Notri sami vtipka? parametre wooferja, ali pa ?e je ?e v knji?nici podatkov ga samo izbere?(bolj enostavno).Ki?to pa lahko dela? iz mediapana, vezane plo??e ali pa iz poliestra po obliki kuferama.

Oja?evalec se ti najbolj spla?a zdaj kupiti od ground zero, dvokanalni v bridge da okoli 300W RMS, cena okrog 20k, pa temu kupi? primeren woofer, lahko tudi ground zero.V Gapexu so jih meli za 18k .

Druga?e pa ima? mnogo firm :rockford,DD,SPL,.....samo denar mora? imeti.

 

 

Lp

Pod tole se podpi?em, ker tud sam vedno tako naredim. Virage kaj pravi? ?? :rolleyes::rolleyes:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbolj?e da kupi? kak oja?evalec ,pa woofer pa sam naredi? ki?to.Ki?to pa si izra?una? z bassboxpro ali pa z winisd pro programom.Notri sami vtipka? parametre wooferja, ali pa ?e je ?e v knji?nici podatkov ga samo izbere?(bolj enostavno).Ki?to pa lahko dela? iz mediapana, vezane plo??e ali pa iz poliestra po obliki kuferama.

Oja?evalec se ti najbolj spla?a zdaj kupiti od ground zero, dvokanalni v bridge da okoli 300W RMS, cena okrog 20k, pa temu kupi? primeren woofer, lahko tudi ground zero.V Gapexu so jih meli za 18k .

Druga?e pa ima? mnogo firm :rockford,DD,SPL,.....samo denar mora? imeti.

 

 

Lp

Pod tole se podpi?em, ker tud sam vedno tako naredim. Virage kaj pravi? ?? :rolleyes::rolleyes:
Se ?isto strinjam!! Za moj sub je YavarYe X6V6 naredil odli?no ki?tico. Neto ima nekje 35 litrov, ?e se prav spomnim, material pa 25 mm mediapan. Potem sem dal zadaj ?e en konektor, da se ga da odklopit, oble?en pa je v ?rno blago tako da lepo pa?e v prtlja?nik in ustvari umetni?ki vtis. :) Za malo izbolj?an zvok je noter dodan ?e filc, to je neke vrste vata.

 

Btw ... pozna kdo kakega mojstra, ki bi mi izdelal dno v prtlja?niku, tako da bi bilo lepo ravno in trdno, pa da bi fiksiral potem sub? Ideja je tudi da bi imel vrata s panti za dostop do rezervne gume. Sicer bi se tega lahko lotil tudi sam, ampak mi primanjkuje ?asa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.