Skoči na vsebino

Spedenaj moj avto


Gorjup13

Priporočeno sporočilo

Zvedel sem, da se je ponovno za?elo tekmovajne Spedenaj moj avto http://www.spedenaj-moj-avto.si/si/nagradna-igra sicer je ?asa za prijavo bolj malo a kljub temu upam, da se mi kdo pridru?i. ?udno da tega ni ?e kdo objavil. Sem ?ist slu?ajno zvedel za tole. ?e ne boste mal zame glasval a ne :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud est sm dons prjavu svojo mazdico :D

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e bi jz Renoja kandidiru, hoho - npr. u smeri antistajlinga, da morjo nardit ?imgr?iga (mo?no da bi zmagu)! <_<:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ?ist res, hehe, sam tale znak bi mirno lohk pripadel kraljici odstavnih pasov, italjanski AR! :hudicek::harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha Symon... you make my day. Skoz me je renaultov znak na neki spominjal pa nisem vedel na kaj :aaaaa:

 

podpis :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam nevem pa ne zakva niso moje mazde objavli na strani za glasovanje ... pa prjavu sm se pa use tko k je treba :(:angry::angry2:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam nevem pa ne zakva niso moje mazde objavli na strani za glasovanje ... pa prjavu sm se pa use tko k je treba :(:angry::angry2:

 

to pa res nvm, ene par mazd sicr je gor, a pa potrdilo o tem da je bla prijava uspe?na si dubu?

 

Drga? pa fantje hvala vm kr tko naprej :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne n? nism dubu :angry: ?e to se mi je ?udn zdel :angry::angry:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislm da je cajt da Honda zmaga, a ne Tim? :P

 

Se strinjam in upam da bo res in to moja, tudi z va?o pomo?jo :notworth:

 

Obvestilo bi ti mogl na spletni strani kuj napisat, da si se uspe?no prijavil. Po en stran mi je bedno da ti ni ratal (kr nism ?ist tipi?n slovenc pa prvo??m dobr vsakmu) po drugi mi je pa fajn kr lahko tuki zame glasujejo, vklju?no s tabo (upam da vs moja iskrenost ne moti).

 

?e se ?e nism zahvalu, vam povem, da sem za vso va?o dobro voljo in pomo? resni?no hvale?en

 

u rule :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.