Skoči na vsebino

vezava oja?evalca v avto


Priporočeno sporočilo

Hm skratka , uni ki imate avto ojacevalc , me samo zanima kje ste vezal 12V ,skrbi me to da ?e ga ve?em z 12v cigaretne uti?nce mi bo prekurilo varovalko alpa kablarijo v avtu. ?e bi ga pa vezal direkt z akuja mi bo pa od toplote masine stopil izolacijo pa se zajeban je cez pozarno steno vezat.

Tkoda zdj se pojavla uprasanje kako to izvest :)

 

LP in hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne dajat na 12V vti?nico. Kar na akumulator pove?i. Na kablu cca. 20-30 cm od akumulatorja montiraj varovalko (ampere izberi glede na mo? oja?evalca, prav tako vzemi ustrezno debelino kabla), kabel pa potegni skozi po?arno steno skozi gumo kjer gredo tudi ostali kabli v kabino (pod volanom).

Pa brez skrbi, izolacija na kablu se ne bo stopila, ga pa le fiksiraj z vezicami ob druge kable, da ne bo opletal. Pa dobro je tudi, ?e kabel za??iti? s pregibno plasti?no cevko.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne dajat na 12V vti?nico. Kar na akumulator pove?i. Na kablu cca. 20-30 cm od akumulatorja montiraj varovalko (ampere izberi glede na mo? oja?evalca, prav tako vzemi ustrezno debelino kabla), kabel pa potegni skozi po?arno steno skozi gumo kjer gredo tudi ostali kabli v kabino (pod volanom).

Pa brez skrbi, izolacija na kablu se ne bo stopila, ga pa le fiksiraj z vezicami ob druge kable, da ne bo opletal. Pa dobro je tudi, ?e kabel za??iti? s pregibno plasti?no cevko.

 

Tako je.Pa kabel vle?i po eni strani,?ice zvo?nikov pa po drugi.Zaradi motenj. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm skratka , uni ki imate avto ojacevalc , me samo zanima kje ste vezal 12V ,skrbi me to da ?e ga ve?em z 12v cigaretne uti?nce mi bo prekurilo varovalko alpa kablarijo v avtu. ?e bi ga pa vezal direkt z akuja mi bo pa od toplote masine stopil izolacijo pa se zajeban je cez pozarno steno vezat.

Tkoda zdj se pojavla uprasanje kako to izvest :)

 

LP in hvala

 

Uglasi se en dan pa bova zrihtala ;)

 

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.