Skoči na vsebino

gretje M6 cd 120 letnik 2005


Priporočeno sporočilo

Prekontroliraj koli?ino hladilne teko?ine, ker ?e jo manjka najprej "crkne" gretje kabina.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prekontroliraj koli?ino hladilne teko?ine, ker ?e jo manjka najprej "crkne" gretje kabina.

 

To je prva stvar ki sem ga vpra?al - prvi post in pravi da ima dovolj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preden karkoli kupi? spremljaj in probaj ko bo nagajalo, sam sem imel v mislih nekoga drugega pri popravilu :)

 

Ajvar - katera zadeva je ?e to v 3pm, v bistvu notranji 'termostat'.....in ali bi to tester pokazal - dvomim....

 

Sicer pa so Mazde znane po tem, da se same popravijo ko za?ne? rukat zadeve :P

 

?e prav razumem ti ?raufa? oz. bi mi lahko pomagal pri re?itvi mojega problema?

Bil na testerju pri ?erbineku: tester ni pokazal ni? :vskalo:

Upam samo, da se mazda ne bosama popravljala celo zimo-do marca je ?e dale? :whatever:

Kot ?e povedano iz armaturne plo??e ze ob?asno pojavljao ?udni zvoki: ?kripanje oz pokanje ki je nedvomno povezano z gretjem oz. ne-gretjem.Mislim, da se ta ropot pojavi takrat ko bi moglo za?et full gret, nato za?ne pihat zunanjo tempereturo in nato ?ele mla?no.Vro?e oz. toplo piha zelo zelo redko.

Jures moj mejl:mazy1905@gmail.com, me prosim kontaktiraj da izmenjava telefonske.Sem iz Mb, a saj ve? Slovenija je zemlja koja koko? preleti u dva dana, tako da razdalja ni problem!

lp mazy

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preden karkoli kupi? spremljaj in probaj ko bo nagajalo, sam sem imel v mislih nekoga drugega pri popravilu :)

 

Ajvar - katera zadeva je ?e to v 3pm, v bistvu notranji 'termostat'.....in ali bi to tester pokazal - dvomim....

 

Sicer pa so Mazde znane po tem, da se same popravijo ko za?ne? rukat zadeve :P

 

jures pozdravljen.na katerega od vas na forumu (mehanika)se lahko obrnem za odpravo moje te?ave z gretjem.Mene ?e zmeraj zebe....in zima bo ?e dolga!!Hvala za odgovor,lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures pozdravljen.na katerega od vas na forumu (mehanika)se lahko obrnem za odpravo moje te?ave z gretjem.Mene ?e zmeraj zebe....in zima bo ?e dolga!!Hvala za odgovor,lp

 

jaz bi ti rekel po moje avto pelko medvode - fant je na mestu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.