Skoči na vsebino

M6 Diesel 143 Izguba mo?i


Priporočeno sporočilo

Ugotovili, da je fu? EGR ventil... cena novega 600 EUR... Ali kdo ve za kak?no alternativo?

 

Spuca?-blindira? in je ql, samo ne pa vedno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 53
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pozdravljeni,

v?eraj sem se vozil po primorski avtocesti proti obali, hitrost 120km/h s tempomatom, in pri Uncu meni ni? tebi ni?, nobena lu?ka se ni pri?gala, avto vr?e v zasilni tek, sklepam da je to, ker avto ni vlekel in je ?el do 2000 obratov niti to ne. Vozim postajali??a Ravberkomanda,ugansnem in pri?gem, avto dela normalno. Sj sem ?e bral, de vam ve?krat to godi, samo zanimivo da se mi ni nobena lu?ka pri?glala. Je pa to, sem imel nafte noter za cca 100 km in sem natankal na petrolu, unem tamajhnem za Be?igadom noter 10? tolko da pridem domov, ker ponavadi doma tankam polnega in to na omvju. Kaj bi lahko bilo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neka napaka ali napa?en od?itek z nekega senzorja ali slab kontakt kje...?e bo senzor ali lambda se bo ?e zgodilo - verjetno...lahko pa da si imel self repair :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.