Skoči na vsebino

Mazda garancija na dodatno opremo?


kerr

Priporočeno sporočilo

zdravo,

 

vozim slabe 2 leti staro Mazdo CX-7. V zadnjem mesecu so mi crknili park-senzorji in pa Bluetooth in?talacija za telefon. Oboje sem (do)kupil original, skupaj z avtom torej.

 

Pa pokli?em na Mazdo kjer mi povejo, da je na "dodatno opremo" samo 1 leto garancije. No, sem ?el gledat v garancijsko knji?ico in to res pi?e ampak se mi zdi res butasto, da se mi tako kmalu pokvari npr. Bluetooth, potem pa da moram ?e jaz pla?ati za popravilo.

 

Ima kdo izku?enj s takima napakama in pa z (ne)uveljavljanjem garancije za dodatno opremo?

 

Hvala, Kerr

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, sej mi ni ?isto "crknilo"

 

Bluetooth sam po sebi dela, ampak ko je priklopljen (kateri koli) GSM se vsakih 60 sekund resetira. Potem pa telefon misli da je ?e povezan, bluetooth v avtu pa ga prekine povezavo... skratka, zadeva je trenutno neuporabna.

 

kar se pa ti?e park-senzorjev, ko pri?gem avto dajejo ful signal (kot da sem v parkiran v steni) ca 5-10 sekund, potem pa sledi glasen opozorilen zvok (hre??anje) in vse crkne - tako spredaj kot zadaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si prepri?an, da si dokupil Mazdino opremo. Ponavadi trgovci vgradijo krneki, ki not pa?e in je ustrezne kvalitete.

Podobne probleme sem imel z kao originalnimi park senzorji. Hvala bogu so nekajkrat crknili v prvem letu, ko je bilo ?e v garanciji. Sedaj pa je ?e dve leti mir. Pa upam da bo ?e dolgo tako.

?e bi bila Mazdina oprema, bi bila garancija nanjo tri leta.

Tovarni?ko vgrajen radio ima prav gotovo tri leta garancije. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, sej mi ni ?isto "crknilo"

 

Bluetooth sam po sebi dela, ampak ko je priklopljen (kateri koli) GSM se vsakih 60 sekund resetira. Potem pa telefon misli da je ?e povezan, bluetooth v avtu pa ga prekine povezavo... skratka, zadeva je trenutno neuporabna.

 

kar se pa ti?e park-senzorjev, ko pri?gem avto dajejo ful signal (kot da sem v parkiran v steni) ca 5-10 sekund, potem pa sledi glasen opozorilen zvok (hre??anje) in vse crkne - tako spredaj kot zadaj.

 

si probal preko glasovnih (nem?kih) ukazov zbrisati vse telefone notri v spominu in dati samo svojega??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

si probal preko glasovnih (nem?kih) ukazov zbrisati vse telefone notri v spominu in dati samo svojega??

 

sem zbrisal vse telefone, ja... sej se pove?e in dela, ampak samo 1 minuto, potem se pa resetira... ne ekran?ku je pa mazdin logo (ko se pri?ge), tako da mislim da i moral biti Mazdin.

 

Sicer pa je (po garancijski knji?ici) na vso dodatno opremo 1 leto garancije... ne razumem, vsak beden radio v Hoferju ma 3 leta garancije....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ena zanimiva.

 

Danes mi je trgovec povedal, da cx7 ima te?ave z pravilno delovanjem parkirnih senzorjev za spredaj in zadaj v kombinaciji z vzratno kamero. In da sploh jih ne priporo?ajo, ker so imeli ?e nekaj reklamacij.

Po dolo?enim ?asu za?nejo kar brez veze piskati tudi kadar ni ovir.

A je to komu poznano? Kaj M6 se je ?e komu to zgodilo? Sicer se en tolko spoznam na elektroniko (sem in?.) ma kamera ne vem, kaj bi motila?!

 

Hvala in lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.