Skoči na vsebino

Cuden zvok v predelu motorja


Priporočeno sporočilo

cao

 

danes sem se po dovgem casu zapelal spet v ljubljano ter obiskal mazda servis (gama center),

ter vprasal za homokineticni zglob za ceno in cas servisa,...

odgovor: samega zgloba se ne dobi, se ga dobi pa se z osovino cena le tega je 702? + delo cca 1,5h 75?

:vskalo: pa sej so nori.

 

se da to kje ceneje zrihtat?

kak mojster za take zadeve?

 

plz help me

 

lp dejan

 

Preveri TU.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar mravljince dobim ko sli?im za to firmo! :angry2:

Sm dal na 626 rihtat polosovine - oz. zglobe. ?tirkrat so popravljal v enem letu (tok ti dajo garancije) pa niso zrihtal.

 

Nima? sre?e js z njimi delam 15 let in niti ene reklamacije.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Kar mravljince dobim ko sli?im za to firmo! :angry2:

Sm dal na 626 rihtat polosovine - oz. zglobe. ?tirkrat so popravljal v enem letu (tok ti dajo garancije) pa niso zrihtal.

 

 

Cao

 

Glede zgloba sem se pozanimal kar tukaj pri tej firmi, no servisi so dosti ugodni (servis zunajnega zgloba racunajo cirka 100 do 150? odvisno od poskodbe) sem pa v dilemi, naj nabavim novega in ga potem sam montiram novo je pac novo, ali naj obnovim starega in potem cakam gdaj se tezava vrne,... servis pride naslednji teden.

 

Predlogi dobrodosli

 

PS zgloba ne bom kupoval na pooblascenem servisu (so predragi :vskalo: )

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Glede zgloba sem se pozanimal kar tukaj pri tej firmi, no servisi so dosti ugodni (servis zunajnega zgloba racunajo cirka 100 do 150? odvisno od poskodbe) sem pa v dilemi, naj nabavim novega in ga potem sam montiram novo je pac novo, ali naj obnovim starega in potem cakam gdaj se tezava vrne,... servis pride naslednji teden.

 

Predlogi dobrodosli

 

PS zgloba ne bom kupoval na pooblascenem servisu (so predragi :vskalo: )

 

meni ga je zamenjal na xedoski Veli? iz Medna / Stane?i? - 80? menjava + zglob, ne vem kam ga je ?el iskati vendar je bil nazaj v 40min....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni ga je zamenjal na xedoski Veli? iz Medna / Stane?i? - 80? menjava + zglob, ne vem kam ga je ?el iskati vendar je bil nazaj v 40min....:)

 

Hmm a je to kaki domaci mojster, iz kje tocno pa je ta servis(predvidevam da je to servis in ne neki domaci mojster), ce je kje v lj ni problema sam kam dlje pa nebi sel rad, pac preventiva :P

 

lp

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm a je to kaki domaci mojster, iz kje tocno pa je ta servis(predvidevam da je to servis in ne neki domaci mojster), ce je kje v lj ni problema sam kam dlje pa nebi sel rad, pac preventiva :P

 

lp

 

pred medvodam iz Lj, ni 'doma?i' mojster je kar maher, vulkanizerstvo veli? - ampak delajo vse (kar se ti?e mehanike, ne bi pa nikoli tja peljal kake specialne zadeve) so na netu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.