Skoči na vsebino

Ena ?isto smu?arska...


Alex

Priporočeno sporočilo

Jaz sem pa letos "pre?altal" na karving stil.Izposojene sem imel smu?i Elan race sl,165 cm in so mi bile zelo kul.

Me pa zanima,?e je kdo ?e izprobal ali ?e kdo vozi na Elan waveflex 12 in kak?na je razlika med tema modeloma?

Ker moram sedaj,ko so popusti kupiti nekaj od tega.

Txs.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem kako smucas (jaz mam rad dolge zavoje in smucam zelo hitro :blush: ) in za moj stil so najboljse ex-magfire 82 ali 78 (letos so waveflex 82 ali 78)

super smuci so to..najboljse celo

 

drugace spadajo v kategoriji all terrain in niso sport/race varianta kot SL

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem kako smucas (jaz mam rad dolge zavoje in smucam zelo hitro :blush: ) in za moj stil so najboljse ex-magfire 82 ali 78 (letos so waveflex 82 ali 78)

super smuci so to..najboljse celo

 

drugace spadajo v kategoriji all terrain in niso sport/race varianta kot SL

 

No,jaz sem bolj slalomsko orientiran (tudi hitro smu?am),a dolgih zavojev ne maram preve?.

Probal sem lani magfire 82 (za poku?ino,ko sem delal prve korake v karvingu) pa niso po mojem okusu.

Verjamem pa,da so bolj za vse vrste terenov.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Elan HCX. Sicer ?e eno leto nism smu?al, a dila je bila prava. ?e si pa te?je sorte pa SLX.

 

Nisem "te?jega" kalibra.Pri 184 cm tehtam solidnih 78 kg (same mi?ice so me,ha,ha).

SLX-ka ima dvojni titan,sem jo probal samo je prete?ka dilca zame in mojo pripravljenost in po dveh urah sem omagal.

Sem se ?e odlo?il,da vzamem SL-ko.V akciji pride 380?. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepa cena, in za tvoj stil si se pomoje prav odlocil...

zdaj sam se sneg rabimo (in po moznosti nizje cene vozovnic)

 

Jaz imam letos ?e 7 dni smu?anja,ve?inoma son?nih in z veliko minusa :danzoman:

Upajmo,da bo letos ?e kaj prave zime in ne teh pomladnih temperatur.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam letos ?e 7 dni smu?anja,ve?inoma son?nih in z veliko minusa :danzoman:

Upajmo,da bo letos ?e kaj prave zime in ne teh pomladnih temperatur.

 

A v denarnici?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Elan waveflex 12 so res hude rekreativne dile :rispekt: sem jih probal na Voglu, ko je imel Elan testiranje. Prvi? sem se po?util kot da obvladam carving ;) Kolk se nagne? tolk zavijejo. Sploh ni problem kratke ali dolge zavoje delat. SL-X-H so pa ?e skor tekmovalne. Rabi? imet navor v nogah sramezljiv

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Elan waveflex 12 so res hude rekreativne dile :rispekt: sem jih probal na Voglu, ko je imel Elan testiranje. Prvi? sem se po?util kot da obvladam carving ;) Kolk se nagne? tolk zavijejo. Sploh ni problem kratke ali dolge zavoje delat. SL-X-H so pa ?e skor tekmovalne. Rabi? imet navor v nogah sramezljiv

 

Pa sej vozimo diesele in imamo tega dovolj,ne? ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V glavnem moje metrske so zakon, sploh ?e si bol ?torast se lahko brez te?av fura? v rikverc. :D

Pospravim jih lahko v prtla?nk od suzukija, ne rabim nobenga prtla?nka. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi jaz imam fischer race sc, pa mi najbolj odgovarjajo. Sem pa probal tudi elanke, pa mi niso sedle.

 

No,jaz pa imam sedaj fischer in sem probal elan in so mi dosti bolj v?e? elanove.

Zato jih tudi kupujem. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce smo ze tukaj:

 

kje najrajse smucate? oz kera smucisca so vam vsec?

 

meni od slovenskih, nobeno mi ni tko ful vsec, mogoce vogel pa kanin, krvavec pa mi je bliz...

drugace od teh nam blizjih, katschberg mi je kul

 

bi pa probal se francijo, se nisem sel smucat tja...

 

se dva top ten sta kosovo pa bansko v bolgariji...ti dve sta, vecinoma vse crno :bravo:, na kosovu sploh mi je carsko, ker se ni komercializirano, tako da uzivas v naravi bolj ali manj sam :rispekt:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh,zanimivo,da sploh ne morem dobit (po razumni ceni seveda) teh Elan sl. v dol?ini 165cm :whatever:

In ker je tako,sem na?el eno super dilco za super ?olde.In spet bom ostal na Fischerju. :P

Je pa to ta nova Fischer RC4 Superrace SC.Baje,da je bomba.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.