Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 57
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

varovalke zgledajo vse cele.

 

sm probu sam en kabl sam, sam zadnic je vzgal tut brez tistga cilindra (pac s petimi) ko se je menjal vzig... tak da bi s 5mi tut moral zalaufat.

 

se je pa potem ko se je menjal zadnjic vzig (14 dni nazaj?) ene parkrat namatral da je vzgal (ampak je).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se to dogaja odkar si zamenjal v?ig-ponovi vajo!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem, zdaj je tretji notr. :( lih danes menjal. nevem kje naj se enega dobim sploh

 

A tretji ti dela?

Lej rabljen 'frtajler' je qrac, ker sam lahko ?aka? kdaj bo crknil. Po tolikih letih in km-jih so vsi pri koncu.

Re?itev je al nov (na ebay.de je 214? s po?tnino) al pa zunanja tuljava in zunanji v?ig (cca 100? in par ur dela). Jaz imam ?e en rabljen frtajler zame, ampak sem si dal raje zunanji v?ig, ker baje da pol ne crkne ve?.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ta je prisu iz avta ki 100% preverjeno dela, pa ni niti ENKRAT vzgal z njim! :( tako da se bojim da ni frtajler

 

zgleda da res ne ostane drugega da se zunanjega probam

 

Pol ima? pa nekje prekinjen kontak na konektorjih, ki gredo na 'frtajler' (3 pa 6-pinski). Preveri ?e to.

 

P.S. vrni ta frtajer nazaj avto, ki dela pa probaj v?at, ?e ?e dela.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< zmeni se z hancotom naj ti te stvari posodi pa probaj,jaz bi prvo probal se en vzig ki 100% dela,pol pa racunalnik.Nama z strausom je tudi vzig so ko sma ga parkrat vzgala in sma luft nastavlala pa vziga nisma mela zategnjeniga in je mel premalo mase pa ga je skurlo,dobro da sn se eniga mel doma pol pa sma en kabel dodatno vlekla direkt iz mase na vijak ki drzi vzig in vziga ko mina,me je mitja na to opozoro in pol sta se dva elektricara rekla da vzig takoj crkne ce ni vredi mase

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to sem dal gor jaz tud.. sicer na glavo zraven v?iga pa na ?asijo.

 

a je mo?no da so injektorji? rele za injektorje? a da ?e iskro ?e injektorji ne delajo? ko zadi ni? kej po bencinu ne zgleda kot da smrdi. sam pumpa dela ko se je sli?i ?e preko diagnostike probam. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to sem dal gor jaz tud.. sicer na glavo zraven v?iga pa na ?asijo.

 

a je mo?no da so injektorji? rele za injektorje? a da ?e iskro ?e injektorji ne delajo? ko zadi ni? kej po bencinu ne zgleda kot da smrdi. sam pumpa dela ko se je sli?i ?e preko diagnostike probam. :(

 

halooo ?e vedno nisi zrihtal avta......................kako bo? pa simona premagal v drag-u s takim avtom :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to sem dal gor jaz tud.. sicer na glavo zraven v?iga pa na ?asijo.

 

a je mo?no da so injektorji? rele za injektorje? a da ?e iskro ?e injektorji ne delajo? ko zadi ni? kej po bencinu ne zgleda kot da smrdi. sam pumpa dela ko se je sli?i ?e preko diagnostike probam. :(

 

injektori nimajo nic z vzigom(iskro),si 100% da vzig dela al ne?dobi izpravniga in ce nebo iskre se isce problem naprej,kaj pa mitja pravi si ga klical??

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

injektori nimajo nic z vzigom(iskro),si 100% da vzig dela al ne?dobi izpravniga in ce nebo iskre se isce problem naprej,kaj pa mitja pravi si ga klical??

 

da bi vzig moral delat... ampak iskre ni. bom probal se kak drug vzig, sam da ni kej drugega ko jih kuri da nebom celemu forumu skuril vzigov :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi 1.7 je dražje kot je pri nas. Kolko šimfate Ptiča, imamo zelo ugodno gorivo.   Ne tankam na avtocestah, ne v Italiji, ne v Sloveniji. Sem v Srbiji, ker so cene ble iste.   Jaz v Italiji vedno iščem self service ročke. Ne bi dal 10-20c več, da mi stric tanka.   To te pač izkušnje naučijo, pred tem sploh nisem vedel, da ti še kje kdo tanka, ampak izgleda so italjančki pripravljeni plačat, da si rok ne umažejo.
    • Saj pravim, da se da tudi dokaj poceni tankat. Nazadnje sem tankal konec aprila po 1,7€/liter v okolici Milana. Sem naletel na eno malo Shell črpalko, sicer si moraš sam tankat, a vseeno. Pa še poraba mi je do Kopra padla. Ne vem, mogoče je pa shell gorivo kaj boljše?  Drugače pa ja, na avtocestah je okoli 2€ ali tudi več. Zato sam nikoli ne tankam na, avtocestah. Ja, se ustavimo na odličnih rogljičkih in še boljšem kapučinu. 
    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.