Skoči na vsebino

Mazda 6 avtomatska klima


Priporočeno sporočilo

A se je komu pri mazdi 6 pojavlja te?ava, da ko pritisne? avto na klimi se ne zgodi ni?. ?ez kakih 5 minut vo?nje pa kot da bi blo v stiku al premra?eno se vseskup ogreje in za?ne delat. A avto zebe, mam kak slab stik, je ?e kdo imel podobne te?ave?

 

Pri meni zacne delat cez par minut, ?e je avto hladen. To je normalno.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni zacne delat cez par minut, ?e je avto hladen. To je normalno.

 

Hm ?e prej?enji mesec sem avto zjutraj v?gal, da tamalo ne dam v hladilnik in na?timal stopinje, pritisnil avto in smo ?ibal. Zdaj se pa pri mrzlemu ne zgodi ni?, pravzaprav ?e na roko nabijem ventilator pa potem pritisnem avto pade na prvo stopnjo.

 

Haha jures, ta bi bla dobra sam avto je bil sam prvo leto v KP, od takrat je pa v Ljubljani. Je pa drugi lastnik obdr?al KP tablico <_< , tretjemu je pa tud v?e? :bravo: . Drga?e sem pa ravno na meji. SP.senica je LJ, zg.senica je pa ?e KR tablca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm ?e prej?enji mesec sem avto zjutraj v?gal, da tamalo ne dam v hladilnik in na?timal stopinje, pritisnil avto in smo ?ibal. Zdaj se pa pri mrzlemu ne zgodi ni?, pravzaprav ?e na roko nabijem ventilator pa potem pritisnem avto pade na prvo stopnjo.

 

Haha jures, ta bi bla dobra sam avto je bil sam prvo leto v KP, od takrat je pa v Ljubljani. Je pa drugi lastnik obdr?al KP tablico <_< , tretjemu je pa tud v?e? :bravo: . Drga?e sem pa ravno na meji. SP.senica je LJ, zg.senica je pa ?e KR tablca.

 

si pogledal ?e je dost hladilne teko?ine? Ta greje namre? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm ?e prej?enji mesec sem avto zjutraj v?gal, da tamalo ne dam v hladilnik in na?timal stopinje, pritisnil avto in smo ?ibal. Zdaj se pa pri mrzlemu ne zgodi ni?, pravzaprav ?e na roko nabijem ventilator pa potem pritisnem avto pade na prvo stopnjo.

 

 

To je ?ist normalno, ker ko je avto hladen, ti ?e ga ne more segrevat, zato tudi pade mo? oz. hitrost ventilatorja.

?e pa sam uravnava? mo? ventilatorja, pa je ?e ro?na nastavitev in ne avtomatsko, takrat ti tudi lu?ka na gumbu "avto" ugasne.

Avtomatika ti vklopi gretje, ko zazna, da je hladilna teko?ina na dovolj visoki temperaturi.

Opazuj na "avto" funkciji kazalec temperature motorja in obenem mo? ventilatorja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj sem ?e kar mal skepti?en nad sabo al sem pa ?e toliko star. Vedno pri?gem avto in ga pustim da laufa na mestu da se malo segreje(raje mal ve? benza, ko da je tamala boga), pri?gem gretje zica in zadnje ?ipe in potem gumb na 25 stopinj in avto. Lahko da se mi je prej zdel(senilnost) da je klima zalaufala na polno in za?ela gret. Sier sem zdaj imel plu?nico pa me lahko to mal jebe, razmi?ljam ?e nisem prej pri?igal gumba za odro?evanje, ne vem se predam. ?e je to normalno hvala za odgovore, jaz grem pa u lekarno po bilobil al karkol je tisto za stare bete?ne osebke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj sem ?e kar mal skepti?en nad sabo al sem pa ?e toliko star. Vedno pri?gem avto in ga pustim da laufa na mestu da se malo segreje(raje mal ve? benza, ko da je tamala boga), pri?gem gretje zica in zadnje ?ipe in potem gumb na 25 stopinj in avto. Lahko da se mi je prej zdel(senilnost) da je klima zalaufala na polno in za?ela gret. Sier sem zdaj imel plu?nico pa me lahko to mal jebe, razmi?ljam ?e nisem prej pri?igal gumba za odro?evanje, ne vem se predam. ?e je to normalno hvala za odgovore, jaz grem pa u lekarno po bilobil al karkol je tisto za stare bete?ne osebke.

 

?e si slu?ajno pri?gal gumb za PRVO ?ipo je velika razlika - tam ne dela AUTO ampak vedno na full in dalj traja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne na 25°C :blink:

 

To je za zdravje ?ele ?ok pa ?ist ni? prej se ne bo segrel avto kot, ?e da? na 21°C. Smisel avtomatike je v tem, da sama pride ?imprej do ?eljene temperature.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.