Skoči na vsebino

mazda bt 50


Priporočeno sporočilo

Napisano

A boš homologiral spremembo na vozilu ali raje manjšo lopato kar na dosegu roke v kabini, za primer če kdo vpraša glede spremembe? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Mislim da čisto bakrene cevi niso več dovoljene za zavore!

Sedaj je neka mešanica baker-nikelj.

 

 

 

Napisano

Pa kako to grete, pa zamenjate lajtunge od bremz kar malo prosto po izbiri? Saj ne rečem, da če je na original servisu šalabajzer, ti nič ne pomaga, samo vseeno. Če sam delaš oz. organiziraš, me pa tudi zanima, kako se odločiš kar tako na hitro za baker.

Napisano
pred 1 uro je Agerg napisal:

Pa kako to grete, pa zamenjate lajtunge od bremz kar malo prosto po izbiri? Saj ne rečem, da če je na original servisu šalabajzer, ti nič ne pomaga, samo vseeno. Če sam delaš oz. organiziraš, me pa tudi zanima, kako se odločiš kar tako na hitro za baker.

Par let nazaj (10 ali več) je bilo to normalno. Cevi si kupil na metre, spojke kakršne si hotel in se je to delalo doma.

 

s-l400.jpg

 

5889f9e2-fd3f-4c41-9491-297bd2e3a24c.__C

 

 

Napisano

Ojoj kolikokrat sem vrtel to orodje,...ampak ne za avte :D 

 

jajcadizlska.jpg

 

  • 4 tedne kasneje...
Napisano

Klopov se jaz bolj bojim, dobro preverite.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

SURVIVOR by Slivka :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

S 4,5mm kvečjemu kakšen manjši ptič. A je Slavia?

Napisano
pred 3 urami je samSimon napisal:

S 4,5mm kvečjemu kakšen manjši ptič. A je Slavia?

 

Flinta je res Slavija.

 

Za kosilo je bila pa svinjina. Mislim, pekli smo krompir v žerjavici in klobase, napičene na palice, nad žerjavico...

Napisano

Aha, torej ste lovili klobase z zračko... ni slabo, dober ulov.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano

Četrti dan, četrta lokacija, še vedno ista gorska koča.

 

IMG_20250811_184559950.jpg

 

Bo pa počasi treba zaključit potepanje, ker "gorski koči" zmanjkuje nafte...

Napisano

Zanimive dogodivščine :)

 

A je bil kakšen Laški (gad)? :) 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

Camel Trophy nostalgija. 

 

Tam so bili rumeni Britanci, tu pa modri Japonci. Drugače pa res malo spominja na Camel Trophy...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še največja kolona te čaka na UKC-ju 😄
    • Rekel je dobro... 😏
    • Cesta brez grbine, brez razpoke, brez napak na 2800m! Ni ograj, ni omejitev, prostor za kolo, motor, avto, camper/kombi....to lahko mi samo sanjamo. Nazadnje asfaltirana 2005, pa je vsako leto pod snegom
    • A ti ves kaj so Albanci zgradili zadnjih 5 let? Nova cesta mimo Vlore, AC do Makedonije ..in se in se. Ce.primerjas pol letno statistiko bos pa videl trend gor.  Moj komentar je na stanje sedaj, ne za nazaj, se posebej med korono, ki bi morala prepoloviti prejsnja leta a ne.   Avti so tudi ratali vecji, daljsi. Bos videl z leti bomo placali zeli drag davek, ker se vsako leto stanje slabsa. Vceraj sem pisal kako je vipavka sfookana, danes vidim da bo spet zaprta ...se obnavljati ne znamo, kaj sele siriti infrastrukturo.   Avstrija je cela razrita cez Tauer ampak ker delajo dodatne pasove. Kje smo mi? Niti nacrta nimamo, kaj sele da bi se s kmeti dajali za zemljo.   Mi smo na tem podrocju obstali, zabetonirani smo...
    • Tako dela prava policija, ne pa teli naši loleki:   Ukradli redek diamant, vreden 25 milijonov, izsledili so jih v osmih urah | 24ur.com WWW.24UR.COM Trije moški so v Dubaju pretentali zlatarja in mu ukradli redek rožnati diamant, vreden 25 milijonov dolarjev (21,4 milijona evrov). Dubajska policija je v osmih urah od prejema prijave identificirala in izsledila...   V nekaj minutah so ustanovili specializirano delovno skupino, v osmih urah identificirali in izsledili osumljence.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.