Skoči na vsebino

Mazda 323F katero dimenzijo pnevmatik na 16ke


Bo?ty

Priporočeno sporočilo

sam ce bi dou recimo 205 gor je vrjetn treba dt se distancnike ane?

 

Ta teden bom dal gor gume 205/45 R16, pol grem ?e optiko na?telat, ko bo pa to narejen bomo pa vidl ?e bo vredu zgledal pa, ?e bo pasal lepo v kolotek in, ?e so dost vn potisnene. Za te feltne, ki jih mam jaz je tko, da je ?e na TUV certifikatu predpisana guma 205/45 R16 tko, da na?eloma nebi smel bit problemov. Bi mogl pasat brez distan?nikov. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Evo en update za nove feltne in gume. Zadevo sem ?el v?eraj zjutraj homologitrat, homologacija je potekala brez problemov, majstr je vn uletu s fotoaparatom in poslikal cel avto, izpolnu sem zahtevek za predelavo, ?el pla?at 49 ojri?ev ( homologacija in karton?ek za homologacijo, samo homologacija pride 34 ojrof ). med tem je pa mojster pogledu, ?e vse ?tima ( da so papirji pravi in gume prave dimenzije ) potem mi je pa samo ?e izdal karton?ek in rekel sre?no vo?njo :)

 

 

Orientacija stro?kov :

 

- Plati??a 200 e

- Gume Kumho Ecsta ku31 348 e minus popust se pravi 300 e z monta?o

- Nove matice 16 e

- Homologacija 49 e

- Kebab 3.5 e ... la?en sem bil pa?

 

 

Vse skupaj me je pri?lo 568.5 e

 

Pol se pa vpra?a? ?e se spla?a?... :D doda? ?e 200 e pa ma? novo F-ko :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo en update za nove feltne in gume. Zadevo sem ?el v?eraj zjutraj homologitrat, homologacija je potekala brez problemov, majstr je vn uletu s fotoaparatom in poslikal cel avto, izpolnu sem zahtevek za predelavo, ?el pla?at 49 ojri?ev ( homologacija in karton?ek za homologacijo, samo homologacija pride 34 ojrof ). med tem je pa mojster pogledu, ?e vse ?tima ( da so papirji pravi in gume prave dimenzije ) potem mi je pa samo ?e izdal karton?ek in rekel sre?no vo?njo :)

Orientacija stro?kov :

 

- Plati??a 200 e

- Gume Kumho Ecsta ku31 348 e minus popust se pravi 300 e z monta?o

- Nove matice 16 e

- Homologacija 49 e

- Kebab 3.5 e ... la?en sem bil pa?

Vse skupaj me je pri?lo 568.5 e

 

Pol se pa vpra?a? ?e se spla?a?... :D doda? ?e 200 e pa ma? novo F-ko :)

 

s tem gumam bo? ziher zadovoljn ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.