Skoči na vsebino

Mazda 323F problemi z daljinskim centralnim zaklepanjem


Bo?ty

Priporočeno sporočilo

Pozdrav?ek !

 

Sicer ne vem ?e je ta problem ?e bil kje opisan, verjetno je bil ampak jaz ga ne najdem :)

 

Pri F-ki mi daljinsko zaklepanje ne deluje ve? centralno pa deluje normalno. Baterija v daljincu je bila menjana kar pomeni, da z daljincem naj nebi bilo problemov... ali pa? !?

 

Mojstre bi prosil za pomo? :)

 

1. Kaj bi bil lahko vzrok?

2. kje je centrala za daljinsko zaklepanje?

3. Izku?nje s temi problemi ter menjanjem sistema in vgrajevanja nove centrale ali pa alarm sistema.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav?ek !

 

Sicer ne vem ?e je ta problem ?e bil kje opisan, verjetno je bil ampak jaz ga ne najdem :)

 

Pri F-ki mi daljinsko zaklepanje ne deluje ve? centralno pa deluje normalno. Baterija v daljincu je bila menjana kar pomeni, da z daljincem naj nebi bilo problemov... ali pa? !?

 

Mojstre bi prosil za pomo? :)

 

1. Kaj bi bil lahko vzrok?

2. kje je centrala za daljinsko zaklepanje?

3. Izku?nje s temi problemi ter menjanjem sistema in vgrajevanja nove centrale ali pa alarm sistema.

 

ugradnja noga sistema je kr u izi, jst pa deeyan sva ugradila v svoji, na ostalo ti pa neznam odgovort :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav?ek !

 

Sicer ne vem ?e je ta problem ?e bil kje opisan, verjetno je bil ampak jaz ga ne najdem :)

 

Pri F-ki mi daljinsko zaklepanje ne deluje ve? centralno pa deluje normalno. Baterija v daljincu je bila menjana kar pomeni, da z daljincem naj nebi bilo problemov... ali pa? !?

 

Mojstre bi prosil za pomo? :)

 

1. Kaj bi bil lahko vzrok?

2. kje je centrala za daljinsko zaklepanje?

3. Izku?nje s temi problemi ter menjanjem sistema in vgrajevanja nove centrale ali pa alarm sistema.

 

predvidevam, da ma? to originalno daljinsko centralno? problem je lahko v vezju na daljincu ali pa v samem modulu. Kje se pa original modul nahaja pa js ?al nimam pojma, ker sem daljinsko centralno naredu takrat ?e na C-jki aftermarket, Rendy pa ravno tako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

ugradnja noga sistema je kr u izi, jst pa deeyan sva ugradila v svoji, na ostalo ti pa neznam odgovort :blush:

 

?ivjo. To rabim! :) Pri nabavljeni dobri stari 323 F, l. 2001, bi rad ro?no centralno nadgradil v daljinsko. Sem ?el k strokovnjaku, pa je to drago. Katerega priporo?a?? A ga lahko montira analfabet kot sem jaz, ki se na elektriko, kamoli na avto elektriko prav ni? ne spozna? Hvala za odgovor, rendy.

AliFrei

Prijetno fri?n v Mazda svetu - pa?e ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo, LabiGT!

 

Ne vem, ?e se prav zastopiva, ker tvoj objavljeni link teme govori o ponovni vzpostavi obstoje?ega daljinskega centralnega zaklepanja, ?e sem prav prebral. Jaz pa ga sploh ?e nimam in bi rad ro?no centralno zaklepanje nadgradil z nabavo daljinskega oddajnika (na kljul?ih obe?en) in sprejemnika (montiran v avto) in zato spra?ujem, kateri proizvod od katerega proizvajalca naj montiram, ?e ima kdo izku?nje s tem. Pa ?e lahko sam montiram, ali nujno rabim avto elekri?arja...

 

Lp,

AliFrei

AliFrei

Prijetno fri?n v Mazda svetu - pa?e ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.