Skoči na vsebino

Izpu?ni katalizator


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Na moji toyoto zgleda da kat ne dela ve? pravilno ker mi pri nakomerni vo?nji po AC vr?e ven Engine lu?ko in napako Cat Eficiency to Low. ?e zadevo med vo?njo resetiram se lu?ka ne pri?ge ve?. Dogajalo seje tudi takarat ko je ?e bila samo na bencin sedaj na plinu pa se dogaja isto. Takrat so ?e pod garancijo nalagali nov software pa neko lambdo so zamnejali, ampak ni pomagalo je blo re?eno, da bo na plinu bolje.

 

Nach bau- kat je 430 ? in ve? sedaj pa vpra?anje dati originalnega ali narediti nov kolektor in dati uni-kat.

 

Vpra?anje mi povzro?ako potem 4 lambde kam jih dati

 

?e slika kako zgleda kat in kolektor ne original

 

post-24-1300449972_thumb.jpg

post-24-1300449984_thumb.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spucaj ven prvi katalizator in daj drugo lambdo na tak kotni podalj?ek, da bo iz glavnega toka oddaljena ene 2-3cm in bo v manj?i cevi (toliko, da je znotraj navoj za sondo).

Potem ti lu?ka ne bo ve? delala problemov, avto bo ekolo?ko pogojno sprejemljiv samo pri hladnem startu, kasneje bo vse o.k.

Pa par km bo? pridobil in zni?al porabo ,)

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako misli? prvi kat.

 

tu sta dva eden poleg drugega vzporedno eden za 1 in 4 drugi za 2 in 3 cilinder, lambde so pa ?tiri pred in za na vsakem.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako misli? prvi kat.

 

tu sta dva eden poleg drugega vzporedno eden za 1 in 4 drugi za 2 in 3 cilinder, lambde so pa ?tiri pred in za na vsakem.

 

 

Torej drugi dve sondi odmakni, kot sem napisal.

Drugi dve morata biti ven iz toka plinov in ti bo delalo. Le mogo?e bo? moral malo sprobat dol?ino tiste cevi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dejansko naredim distan?nik - podalj?ek - da dobim lambdo bolj ven? OK bom probal pa da vidimo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ro-bi to si imel v mislih ne:

 

Objavljena slika

 

to so dejansko distan?niki za sve?ke a ve? morda ali imajo vse lambde enak navoj?

Objavljena slika

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ro-bi to si imel v mislih ne:

 

Objavljena slika

 

to so dejansko distan?niki za sve?ke a ve? morda ali imajo vse lambde enak navoj?

Objavljena slika

 

O tem sem pisal , ja!

Za navoj pa nisem 100%, kolikor sem jih pa videl, so bili pa vsi enaki.

lp

 

to so dejansko distan?niki za sve?ke

 

To so dejansko distan?niki za LAMBDE in ne za sve?ke. Posledi?no pa vplivajo na sve?ke ker motorski ra?unalnik "misli", da je motor zalit in ?pricne manj bencina notri, zato so sve?ke bolj suhe.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

@Kris, enkat se bom do tebe oglasu, pa ?e bi ?e meni tole po?timal (magari ti takrat dostavim ?e radio, ki ti ga verjetno Peri?nik ?e vedno dolguje)! Storitev pa naj bo opravljena po ceniku, ra?una ne nucam! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Kris, enkat se bom do tebe oglasu, pa ?e bi ?e meni tole po?timal (magari ti takrat dostavim ?e radio, ki ti ga verjetno Peri?nik ?e vedno dolguje)! Storitev pa naj bo opravljena po ceniku, ra?una ne nucam! :P

 

Koliko ima? Lambda sond za katalizatorjem eno ali dve? Moram dati narediti te podalj?ke. ?e koga zanimajo podalj?ki pa naj pove da jih dam narediti ve?, cena mislim da ne bo pretirana.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, najbolje da to (?tevilo sond) kar pove mazda?ki ?ivi leksikon z bli?ine Gorenje vasi! :P

 

@Mazdaman - a potem bo najverjetneje ugasnila lu?ka, katera zdaj sveti, rumene barve? :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To zni?a porabo pravte? :D

 

ne, samo lu?ka se ne pri?iga po nepotrebnem

 

Hm, najbolje da to (?tevilo sond) kar pove mazda?ki ?ivi leksikon z bli?ine Gorenje vasi! :P

 

@Mazdaman - a potem bo najverjetneje ugasnila lu?ka, katera zdaj sveti, rumene barve? :blush:

 

Katero napako pa ti javi takrat ko sveti?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom gospoda mehankarja povpra?al, ki itak mi stalno gori lu?ka, razen ?e grem na benz, se ugasne! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.