Skoči na vsebino

Moja biv?a


Don

Priporočeno sporočilo

Ko sem jo zagledu, sem se skoraj razjoku ... V Izoli je bila parkirana, vem pa ne ali je lastnik iz tam ali ne ...

 

Vidi se kak?en je lahko avto, ?e je pri "pravem" lastniku in izgleda skoraj kot nova ne glede na leta ... sramezljiv

 

Potem pa lahko vidi?, kaj se z avtom naredi v cca. 1 letu :o

 

Zbledela barva, vsa opraskana ... eh, ?koda besed ... :angry:

 

Pa ?e primerjava:

post-1124-1304445802_thumb.jpg

post-1124-1304445904_thumb.jpg

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Don, ?e bi js takrat mel nakraspan dnar skup bi bla ?e zdej taka :D

 

Tudi men je ?al, da je nisem prodal komu, ki bi jo ?uval... Kaj ?e?, ?e finance odlo?ajo... Mudilo se je, pa je ?la s prvim, ki je dal dnar. O?itno se ?lovek res lahko na marsikaj nave?e... Hehe
I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah dejte jamrat.......... :hudicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo kaksno je stanje z mojo bivso...:)

 

cist zanemarjena itd...

 

jaooooooooooooo kok sm se pa zdej nasmejal :bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi men je ?al, da je nisem prodal komu, ki bi jo ?uval... Kaj ?e?, ?e finance odlo?ajo... Mudilo se je, pa je ?la s prvim, ki je dal dnar. O?itno se ?lovek res lahko na marsikaj nave?e... Hehe

 

edino kar je bi bla zdele velka mo?nost, da bi zdele stala brez tablc :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon a NXa so kaki mulci, neotesanci kupil al kaka tetka, ki ga je ?e celga obutala? :blush:

 

En sanja?, ki je imel velike plane zdaj se mu ga pa niti na avto.net ne da dati. :glare: Najraje bi ga jaz dal pa njegove podatke al pa kr svojo cifro, da ga ne bi prodal ?e kak?nemu sanja?u. sramezljiv
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< ce dam jaz slike moje bivse in sedaj danasjne po stirih letih vas bo kap :angry::angry::angry::angry:

 

Bobi, ?koda da nisi ?e kak mesec po?akal pa bi vzel Tabelo od moje biv?e ?enske - avto je u dobrem stanju in lep za popizdit, pa ?e zelena ni! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.