Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Superman se je po celodnevnem naporu preganjanja kriminalcev pričel dolgočasiti in je želel iti zvečer ven ter se malo pozabavati. Poklical je Batmana in ga vprašal, če bi šel z njim v kakšen bar, kjer bi si našla nekaj deklet. Batman mu je odgovoril, da je Robin bolan in da ga ne more pustiti samega v takšnem stanju. Nekoliko razočaran je Superman poklical Spidermana in ga povabil, da skupaj zvrneta nekaj steklenic piva. Spiderman mu odgovori, da ima zmenek s Catwoman. Kot zadnjo bilko se Superman spomni na Wonderwoman in odleti do njenega stanovanja, da vidi, če je prosta. Ko je pristal na njenem balkonu, vidi Wonderwoman, ki lezi na postelji gola z razprtimi nogami. Superman se zamisli sam pri sebi:

- ''Hiter sem kot krogla. Lahko bi bil v njej, imel seks in šel ven, preden bi sploh ugotovila, kaj se dogaja.'' Tako Superman opravi svojo super stvar v delčku sekunde in odleti ves zadovoljen. Medtem reče Wonderwoman na postelji:

- ''Ali si kaj slišal?''

Invisible Man ji odgovori:
- ''Ne, samo me pa rit peče kot sam hudič!''

  • Haha 4
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se sprehajata in pogovarjata dva.
Prvi pripoveduje:

- "Pomisli, kakšna nesreča se mi je zgodila: Grem lepo po pločniku, se ozrem za lepim dekletom, naredim pri tem korak vstran, stopim na kolesarsko stezo, in me zadene kolesar, ki je vozil v napačno smer!"
Drugi ugovarja:

- "Temu jaz ne bi rekel nesreča, prej neprevidnost."
Prvi postaja ogorčen:

- "Ja seveda, za tebe je nesreča samo, če ti pade lonec z rožo na glavo!"
Drugi:

- "Zame je tudi to neprevidnost."
Prvi:

- "Kaj pa je potemtakem zate nesreča?"
Drugi:

- "Ja, vidiš, meni se je zgodila nesreča: Sprehajamo se po pomolu moja žena, moja tašča in jaz in gledamo morje. Tašča je stopila malo preveč na rob in je zdrsnila v vodo in se začela lepo utapljati."
Prvi mu skoči v besedo:

- "To je vendar neprevidnost, kako moreš temu reči nesreča!"
Drugi:

- "Točno, nesreča je prišla kasneje: en stupido marinaio se je potem pognal v morje in jo potegnil na suho! To je, vidiš, nesreča!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se srečajo štirje nekdanji sošolci in klepetajo. Debata nanese na vzdrževanje vozil.

Prvi:

- "Jaz menjam olje na pol leta, ker ves čas žgem na polno, pa ga prežge..."

Drugi:

- "Jaz menjam enkrat na leto, tako kot piše v servisni knjigi."

Tretji:

- "Mah, jaz olje menjam enkrat na dve leti, ker ne vozim toliko..."

Četrti:

- "Mah, jaz ga zamenjam enkrat na tri leta..."

Vsi ostali ga začudeno pogledajo:

- "Kako? Pa saj ti sploh avta nimaš"

Četrti spet:

- "Aja, šit, sem pozabil, o čem točno je debata. Jaz delam v McDonald'su pa ko ste omenjali menjavo olja..."

  • Haha 6
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mlado dekle je peljalo po cesti v snežnem viharju. Vedno več snega je bilo na cesti in takrat se je spomnila očetovih besed: "Če bo močno snežilo počakaj, da pride snežni plug, nato pa vozi za njim!" Dekle je ob robu ceste počakalo snežni plug in pričelo voziti za njim. Čez kakšno urico je voznik snežnega pluga izstopil iz vozila in pristopil k dekletu ter vprašal:
- "Zakaj pa mi sledite ves čas?"
- "Veste, moj oče mi je svetoval naj vozim za plugom, če bo močno snežilo."
- "No, prav. Ta parkirni prostor sem očistil, zdaj pa se zapeljiva na naslednjega..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Slivka napisal:

Tisti, ki tistega, ki je tablo, ki pot, ki proti Zgornjemu Lokovcu vodi, kaže, vzel, prijavi, bo dobil lepo nagrado!

Un veter iz Vipave, k prestavlja ljudi iz severnega dela na južni in obratno, je kriv.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelje Jože tujo delegacijo na lov na medvede in jim reče:

- "Delajte isto kar bom delal jaz!"
Grejo, pridejo do medveda, Jože ga na vso moč brcne v rit in začne tečt. Vsi tečejo za njim. Tečejo in tečejo... Vsi zmatrani, pa reče en Jožetu:

- "Pa dejmo ustrelit žvau..."

- "Tiho bodi in teci dalje!"
Tečejo in tečejo... pa spet en:

- "Pa dejmo ga ustrelit!"

- "Tiho bodi in teci dalje!"
Spet tečejo in tečejo... Enemu je dovolj, se ustavi pa ustreli medveda.

Jože pa ponori:

- "E, bedak vseh bedakov, zdaj ga boš pa ti nosil do vasi!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nogometaš se je prišel k duhovniku spovedat. Duhovnik ga vpraša:

- "In kaj si naredil narobe?"

Nogometaš mu reče:

- "Danes sem igral nogomet in preklinjal Boga."

- "To ni dovoljeno, povejte mi, kaj se je zgodilo."

- "Bil je kot, streljal sem z glavo in zadela je vratnico."

- "In potem si preklinjal Boga?"

- "O ne, žoga se odbije nazaj do mene, predriblam dva igralca in vratarja, prazen gol in ko hočem streljati, me vratar podre, tako da je enajstmetrovka."

- "Torej si takrat preklinjal Boga?"

- "Ne."

- "Je#o te Bog, saj nisi zgrešil enajstmetrovke, kajne?"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- "Očka, povej mi, kako sem se rodil?"

- "V redu sin, vedel sem, da me boš nekega dne to vprašal. Torej, očka in mama sta naredila en copy-paste klepet na MSN. Očka je nato mami dal zmenek po e-pošti na stranišču v spletni kavarni. Mami je nato naredila nekaj downloadov z očkovim memory stick-om. Ko je bil očka pripravljen na upload, opazili smo, da nismo namestili  firewall. Ker je bilo prepozno za uporabo delete, je 9 mesecev pozneje prišel je##ni virus..."

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če se včasih počutiš majhnega, neučinkovitega, zatiranega in depresivnega - se vedno spomni, da si bil nekoč najhitrejši in zmagovalni spermij v svoji skupini...

 

Kar tudi marsikaj pove o ostalih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sklopke nimam…namesto rocne je tudi samo ena tipka ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To najbolj pogrešam - ročna ročna. To je bil fun nekoč pa za moje pojme mnogo bolj varno. Če je avto hotel it preko prvih koles v understeering, si hitr sam mal cuknu ročno pa je bla kontrola vzpostavljena. Tukaj pa sam upač, da ni pločnik prebliz.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Use j to fajn pa krasn, sam men tuki neki ni čist jasn. Mrbit zato k sm kmet an s hribu doma... Al pei zato k je pozna ura...   Ko je Orban začel postavljati ograjo, so šli vsi v luft. Pred volitvam so vsi strašili, da se Janša zgleduje po Orbanu in da bo tudi on postavil ograjo in bomo zarešetkani... Potem je Cerar začel postavljati ograjo, pa je nekako šlo skozi...  Nato je Golob začel umikati ograjo in nihče ni protestiral. Vsi pa imate toliko za povedat čez ilegalce, ki zdaj toliko lažje prehajajo mejo... In zdaj se zdi, kot da so Avstrijci in Italijani krivi za napačne odločitve naše vlade oz. za napačne odločitve Slovencev na volitvah... In zdi se, da so severni in zahodni sosedje krivi, ker nas povezujejo z Balkanom, kamor smo sami prodali paradne konje našega gospodarstva... In zdaj so oni tisti tagrdi, ki bi Schengensko mejo potegnili severno in zahodno od Slovenije in nas tako priključili k Balkanu. Da bi pa naši politiki od Hrvaške zahtevali čuvanje Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi naši politiki Hrvatom zagrozili, da bodo spet uvedli Schengensko mejo na meji med Slovenijo in Hrvaško, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi pa naši politiki še podaljšali ograjo od meje z Madžarsko do Jadrana in naj imajo Hrvati ilegalce, če ne znajo čuvat Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride.   Mah, kaj, itak bo na koncu Janša kriv za vse. Kot vedno...
    • Seveda so dragi, posledično pa ravno zaradi visokih cen novih vozil, ki so napihnjene ravno zaradi forsiranja električnih, ki se z visoko ceno nikakor ne morejo uveljavit pri večjem številu kupcev....  Za enako ceno bi se pa lahko prodalo več električnih vozil le več polnilnic še rabimo in 30% večjo kapaciteto baterije in bi se mogoče izšlo..... 🤔
    • Pushing, lizing, krediti... 
    • Tako kot si napisal, CX5 s polno opremo je cca. 47k, nova M6 v npr. PHEV verziji bi bila sigurno čez 50k, glede na to da se CX60 povzpne do 65k. Adijo cena. Tudi sam si je kot zaprišeni oboževalec ne bi kupil za ta denar, edino o rabljeni bi lahko razmišljal.
    • U ja, še mal pa boš tudi ti na Krku nogice namakal 😂
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.