Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh

Ustvari kratki URL


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,9k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

- "Dedi, kaj je to statistika, kaj je to povprečje?"

- "Pa glej, vnukec, če seštejemo tvojega malega bratca, ki je star 2 leti, tebe, ki si star 4 leta in mene, ki jih štetjem 75, mi vsi skupaj jih štejemo 81 let. Naše povprečje je 27 let. Statistično gledano smo v najboljših letih za seks, v bistvu pa nobeden od nas ne zmore..."

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sinoči sem s prijatelji popil sedem pirov.

 

Žena je med tem doma popila dve kavi.

 

Ne morete si predstavljat, kako agresivna je bila, ko sem prišel domov. Očitno kava vzbuja agresivno obnašanje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Če imaš FucksWagna je tako, kot da imaš devico!

 

Ziher boš prvi porival...

 

To si hotu rečt novega, ane?
Ker rabljenga so zihr že drugi pred tabo porival

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pri svojih 43.letih vsako jutro pretečem 10 km, delam 12 ur dnevno, petim sosedom pokosim travo, istočasno pišem 2 knjigi, prebelim vse sobe,... Poleg tega imam še čas za prijatelje in humanitarno delo. Nič ni težko, če zna človek dobro lagat...

  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Slivka napisal:

Jaz pri svojih 43.letih vsako jutro pretečem 10 km, delam 12 ur dnevno, petim sosedom pokosim travo, istočasno pišem 2 knjigi, prebelim vse sobe,... Poleg tega imam še čas za prijatelje in humanitarno delo. Nič ni težko, če zna človek dobro lagat...

Tapraw si za politika, bi lahko še več naredil..... :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.