Skoči na vsebino

Opletanje zadka avtomobila


Priporočeno sporočilo

Mi lahko kdo pove zakaj mi tko opleta zadaj avto? Ko delam npr. hitre ovinke ali pa cik cakam na hit se m zdi kot da mam od zadaj ovinkanje ko vilicar... So mogoce zimske gume vzrok al so lahko amortizerji? K bi se zibal zadaj... Tako hecn filing :/

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi lahko kdo pove zakaj mi tko opleta zadaj avto? Ko delam npr. hitre ovinke ali pa cik cakam na hit se m zdi kot da mam od zadaj ovinkanje ko vilicar... So mogoce zimske gume vzrok al so lahko amortizerji? K bi se zibal zadaj... Tako hecn filing :/

 

na dol so fedri, na gor amortizerji, kaze na amortizerje, zaguncaj avto in ?e se ne ustavi - se guga naprej so amortizerji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadek levo desno zanasa... Vem kak skacejo stari golfi z zjebanimi amortizerji...

 

Prav levo in desno rit zanasa...

 

govorim o testu parkiranega avta....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko na hitro su?e? volan levo in desno je tak ob?utek kot da bi zadnja kolesa tut ovinkala... ne vem... kot da bi gume spustil za pol... ne znam opisat ampak ne ska?e gor in dol ampak levo in desno...

 

govorim o testu parkiranega avta....

 

hja kako... naj ga kam potisnem? na bok ali od zgoraj dol...?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko na hitro su?e? volan levo in desno je tak ob?utek kot da bi zadnja kolesa tut ovinkala... ne vem... kot da bi gume spustil za pol... ne znam opisat ampak ne ska?e gor in dol ampak levo in desno...

hja kako... naj ga kam potisnem? na bok ali od zgoraj dol...?

 

zagunci ga bu?man, ne ga na bok prevrnt

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teto polo? na zadn sede? in jo ?gi, tako da 1X rukne? in ?e se ne za?ne pol vse samo guncat pol so amortizerji ok, ?e pa se vese gunca in ti ni treba telovadit, pa jo popedenaj do konca, pol pa pejd zamenat amortizerje.

Prijetno s koristnim. :hudicek::hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lol :hohoho: to bi pa blo

"a ma kdo levi bok, leva vrata, desna vrata, ker sem testiral amortizerje"

 

jaz stopim gor na prag od vrat pa zaguncam potem pa dol grem pa vidim.

 

je pa hec, se moj se vedno ne gunca toliko pa je amortizer eksplodiral.:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja gor dol ni ni? ko ga dol potisnem se lepo vrne... ko pa od zadaj na boku zaguncam pa se gume zelo zvijajo... in je zgleda to to... prav pla?? se zvija, plati??e je na miru... Mogo?e?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole zdej men dela....je ?e kar kriza...sploh pri hitrostih...ok v ovinek ne ve?...mi pa ?e vedno ko zapeljem ?ez lukno, potem na mostovih po AC...ko grem ?ez tisto re?eto al kaj je ?e...avto rukne v levo desno. V Savo ga bom zapelu vsak cajt. Prvo smo menal predne roke (bili so zani? silen bloki), in ?e vedno isto...prej?ni teden smo zamenal zadnje spodnje roke (ravne)...evo zdej mi ga ve? ven ne me?e v ovinkih....tako da...kot ka?e so tiste zadnje tavelke roke nevem kako se re?e (ne mislim zadnje zgornje ukrivljene)...amortizerji so stestirani in so ok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol o?itno mam isto problem...

 

ko pa na mestu jo zibam se gume kr fajn levo pa desno zvijajo... spredaj si menjali neke globe ?e ko povezujejo, kon?nike,... zadaj pa ?e ni?...

 

pa ko zaviram pa med tem zavijem levo in desno se mi zdi kot da bi se zadek odlimal od tal... tko ska?e levo in desno... kolega je rekel da se kao gume zvijajo sam pomoje ni to to...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model da nima? ti slu?ajno zadnjega pogona ? :ne vem:

 

hehehehe valda da ga ima ?e se pa rikverc vozi :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.