Skoči na vsebino

boj z mlini na veter


rendy

Priporočeno sporočilo

Tkole fantje rabim pomo? oziroma nasvet pri homologacijskem kartonu (hk).

Preden sem ?el homologirat nova plati??a mojo mazduro sem se pozanimal kako je z mojim hk. In sem ugotovil, da pred letom 1998 niso izdajali hk. Tako grem veselo na Brezovico k ?panu in vse pregleda, popi?e, slika in se zmeniva, da me pokli?e ko bo pri?el hk do njih in ga bom pri?el prevzet.

Torej me pokli?e ?ez tri delovne dni in mi sporo?i, da je v dopisu dobil, da je bil ?e izdan hk za moje vozilo in naj se obrenem na nina@mazda.si. No ta gospodi?na/gospa mi veselo napi?e naj se obrnem na prvo upravno enoto, kjer je bilo vozilo prvi? registrerano in ji naj potem po?ljem ?tevilko hk, potem pa jim lepo pla?am 30? za duplikat. No danes jih kli?em na upravno enoto maribor in mi tam uslu?benka pravi, da pred letom 1998 niso izdajali hk in naj se osebno oglasim pri njih, da bodo pogledali v evidence, ?e je bilo vozilo mogo?e posebej uvo?eno. Jo upra?am, ?e se ne da takole preko telefona zmenit in mi odgovori, da nesme le tega naredit. Sedaj ?akam odgovor od te nina@mazda.si ?e mi bo kj pametnga povedala.

 

Jebemu mast, ?e se komu sanja KJE lahko zvem al mam hk ?e izdan al ga res ni nej mi pove, k tole se po?as sprevra?a v boj z mlini na veter :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tkole fantje rabim pomo? oziroma nasvet pri homologacijskem kartonu (hk).

Preden sem ?el homologirat nova plati??a mojo mazduro sem se pozanimal kako je z mojim hk. In sem ugotovil, da pred letom 1998 niso izdajali hk. Tako grem veselo na Brezovico k ?panu in vse pregleda, popi?e, slika in se zmeniva, da me pokli?e ko bo pri?el hk do njih in ga bom pri?el prevzet.

Torej me pokli?e ?ez tri delovne dni in mi sporo?i, da je v dopisu dobil, da je bil ?e izdan hk za moje vozilo in naj se obrenem na nina@mazda.si. No ta gospodi?na/gospa mi veselo napi?e naj se obrnem na prvo upravno enoto, kjer je bilo vozilo prvi? registrerano in ji naj potem po?ljem ?tevilko hk, potem pa jim lepo pla?am 30? za duplikat. No danes jih kli?em na upravno enoto maribor in mi tam uslu?benka pravi, da pred letom 1998 niso izdajali hk in naj se osebno oglasim pri njih, da bodo pogledali v evidence, ?e je bilo vozilo mogo?e posebej uvo?eno. Jo upra?am, ?e se ne da takole preko telefona zmenit in mi odgovori, da nesme le tega naredit. Sedaj ?akam odgovor od te nina@mazda.si ?e mi bo kj pametnga povedala.

 

Jebemu mast, ?e se komu sanja KJE lahko zvem al mam hk ?e izdan al ga res ni nej mi pove, k tole se po?as sprevra?a v boj z mlini na veter :vskalo:

 

:D tak to je nic noviga smo ze dali vse skozi,ti samo idi na upravno enoto kjer je blo vozilo prvic registrrirano,in prosi za ispisek prviga tehnicnioga pregleda tam je tudi stevilka homologacijskega kartoncka,to dobis zastonj,ker duplikata ne daj delat ker ti ga tam na homolomo kam pac gres unicijo in dobis spet noviga in si ob 30 eur brezveze,sem to lani delal in ti povem iz prve roke

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poskusi pogledat na e-uprava, ko ima? podatke o avtomobilu, ?e tam kej posebej pi?e o homologacijskem karton?ku

 

to sm ?e preveru in ni ni? :glare:

 

:D tak to je nic noviga smo ze dali vse skozi,ti samo idi na upravno enoto kjer je blo vozilo prvic registrrirano,in prosi za ispisek prviga tehnicnioga pregleda tam je tudi stevilka homologacijskega kartoncka,to dobis zastonj,ker duplikata ne daj delat ker ti ga tam na homolomo kam pac gres unicijo in dobis spet noviga in si ob 30 eur brezveze,sem to lani delal in ti povem iz prve roke

 

bobi hvala, to je prva konkretna informacija :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tkole fantje rabim pomo? oziroma nasvet pri homologacijskem kartonu (hk).

Preden sem ?el homologirat nova plati??a mojo mazduro sem se pozanimal kako je z mojim hk. In sem ugotovil, da pred letom 1998 niso izdajali hk. Tako grem veselo na Brezovico k ?panu in vse pregleda, popi?e, slika in se zmeniva, da me pokli?e ko bo pri?el hk do njih in ga bom pri?el prevzet.

Torej me pokli?e ?ez tri delovne dni in mi sporo?i, da je v dopisu dobil, da je bil ?e izdan hk za moje vozilo in naj se obrenem na nina@mazda.si. No ta gospodi?na/gospa mi veselo napi?e naj se obrnem na prvo upravno enoto, kjer je bilo vozilo prvi? registrerano in ji naj potem po?ljem ?tevilko hk, potem pa jim lepo pla?am 30? za duplikat. No danes jih kli?em na upravno enoto maribor in mi tam uslu?benka pravi, da pred letom 1998 niso izdajali hk in naj se osebno oglasim pri njih, da bodo pogledali v evidence, ?e je bilo vozilo mogo?e posebej uvo?eno. Jo upra?am, ?e se ne da takole preko telefona zmenit in mi odgovori, da nesme le tega naredit. Sedaj ?akam odgovor od te nina@mazda.si ?e mi bo kj pametnga povedala.

 

Jebemu mast, ?e se komu sanja KJE lahko zvem al mam hk ?e izdan al ga res ni nej mi pove, k tole se po?as sprevra?a v boj z mlini na veter :vskalo:

 

Isti problem sm mel js pri C-jki, poslal sem jim pa mail na MMS (Mazda motors Slovenija) in mi je rekla, da morejo met kopijo ?tevilke HK na ob?ini kjer je bil avto prvi? registriran in da naj ne nasedem, da le tega nimajo, ker bojo najbr? mogl iskat ro?no, ker ?e takrat ni blo tega zabele?enga v ra?unalnikih. Stvari pa pol nism ?ou do dna, ker sm pol avto itak prodal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.