Skoči na vsebino

Albanija


LabiGT

Priporočeno sporočilo

1. prvi dan, bi se ustavil v Breli (morje je super lepo, pa se lepo je tko nasploh), jaz sem spal v hotelu Bluesun hotel soline, priporocam...drugace pa je opcij za spat kokr ces

 

LJ-Brela

 

2. drugi dan, pa ce se noces se nikjer ustavt, te caka kar precej voznje do Vlore (unega hotela)

 

tle imas dve varianti: lahko gres po dubrovniku spet v bosno po republiki srpski in potem preko podgorice do shkodre, ali pa po magistrali do bara potem pa mal po dvoriscih (tle moram slikat pot, ker se bos 100% izgubil) preko meje sukobine do bliz shkodre in potem dol

 

tle bo ziher ene 10 ur voznje do vlore, ce je to ok, pol imate iz vlore izhodisce za une moje plaze in vse mozno na jugu albanije (ce ze gres v albanijo pol ga moras vidt)

 

je pa se ena varka, moram tud slikat, ko prides iz shkodre do durresa (draca), ce sledis prometnemu znaku, kjer pise tirana, se zajebes, moras pri enem mostu kjer je en znak texnogroup CAT (caterpillar) it dol desno in gres za letalisce...je ene 10000x boljsa pot kot, ce bi sel naravnost za tirano

 

 

Lahko pa prespis v Tirani en dan, in potem tretji dan iz tirane v vloro (ca. 2.5ure).

 

Bom se kaj dodal, ko se bom spomnil :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. prvi dan, bi se ustavil v Breli (morje je super lepo, pa se lepo je tko nasploh), jaz sem spal v hotelu Bluesun hotel soline, priporocam...drugace pa je opcij za spat kokr ces

 

LJ-Brela

 

2. drugi dan, pa ce se noces se nikjer ustavt, te caka kar precej voznje do Vlore (unega hotela)

 

tle imas dve varianti: lahko gres po dubrovniku spet v bosno po republiki srpski in potem preko podgorice do shkodre, ali pa po magistrali do bara potem pa mal po dvoriscih (tle moram slikat pot, ker se bos 100% izgubil) preko meje sukobine do bliz shkodre in potem dol

 

tle bo ziher ene 10 ur voznje do vlore, ce je to ok, pol imate iz vlore izhodisce za une moje plaze in vse mozno na jugu albanije (ce ze gres v albanijo pol ga moras vidt)

 

je pa se ena varka, moram tud slikat, ko prides iz shkodre do durresa (draca), ce sledis prometnemu znaku, kjer pise tirana, se zajebes, moras pri enem mostu kjer je en znak texnogroup CAT (caterpillar) it dol desno in gres za letalisce...je ene 10000x boljsa pot kot, ce bi sel naravnost za tirano

Lahko pa prespis v Tirani en dan, in potem tretji dan iz tirane v vloro (ca. 2.5ure).

 

Bom se kaj dodal, ko se bom spomnil :)

 

Thanks, bomo se kak postanek naredili po Breli.

V Duressu sem pa ?e bil iz Tirane in to so me peljali z belim Mercedesom E190 - Epic.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

aja ta teden sem spet tam in potem okoli 5, novembra.

kdaj gres ti?

 

4.11 treba bit nazaj, ?ola ?iht pa to - dan reformacije, dan mrtvih.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sm vama fous....

Eno vprasanje za Labija predvsem, za naslednjic k grem, ti je kej znano se da it pogledat podmorni?ko bazo Pasha Liman ki je zraven Orikuma.

Objavljena slika

 

In pa letalsko bazo v Gjadru

Objavljena slika

 

Je to zapu??eno in dostopno malim ljudem al me bo en ustrelu k se bom mim prpelu?

 

LP

Jero

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 let kasneje...

Res sem ?e starej?i ob?an, AMPAK po skoraj 10 letih planiranja bom rezerviral za ta november. Zdaj samo vpra?anje ALB + balkan nazaj po cesti ali pa trajekt pa ALB + Gr?ki faki?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kar vzel za vse dni bazo v Sarande, nedelja - sobota.

Blue eye, Gjirokaster, Dhermi, Lligora, Butrint, porto palermo, ostalo pa na izi, apartma na plazi direkt.

 

Je se kaka vredna tocka?

 

Pa en dan bi si coln sposodil

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

E clovek, 2 puta (madre).

 

Elbasan je tudi dober

Zato pa gremo sedaj v Sarrande. Ne gremo na blef

post-2637-0-72371200-1563998393_thumb.jpeg

post-2637-0-64786300-1563998410_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.